Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  52 let | Ústí nad Labem
Hledám fajn chlapa na vše co k hezkému životu patří.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | Ostrava
Slyšeli jste o muži, který se snaží změnit svět psaním? Který má kadenci 15 pokusů o vtip za hodinu? O muži, který je vysoký jako hora a klidný jak hladina rybníka, odpůrce násilí a vlajkonoš tolerance? Slyšeli jste o muži, kterého tíží samota, přestože je obklopen skvělými lidmi? .... Inu, tady jsem!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  36 let | Brno
Jsem obyčejná ženská 35let,která hledá chlapa co stojí pevně na zemi.Mám ráda stanování,turistiku a pocházky.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Benešov
Jsem člověk, který nejde do všeho za každou cenu a taky zná svou hodnotu. Pokud by se náhodně tu našla rozumná slečna, která není namyšlená, není obézní, je vyššího vzrůstu, hlavně úsměvavá a příjemná, to je první, čeho si člověk hned všimne. Pokud máš i všeobecný přehled, jsi pro rodinný život, klidně mi napiš a můžem se poznat :) Na nic nechvátám, dávám všemu prostor :) Jinak jsem 29 letý vysoký sympaťák :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | Bratislava
Zdravím všetky odvážne, kultivované a samostatné slečny/ženy. Ak hľadáte muža, ktorý by Vás na rukách nosil, utešoval a finančne podporoval, tak preskočte tento inzerát. Ak ale hľadáte rovnocenného partnera na vybudovanie vzťahu, prekonávanie prekážok, založenie rodiny, a podporu pri dosahovaní svojho životného cieľa, tak sa teším na Vašu správu. Ja sa venujem psychológii, posilovaniu, cez kutilstvo po samozásobiteľstvo a mnohým iným veciam, ktoré sa sem nezmestia. A na čomu sa venuješ ty?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Kladno
Na duši mám malý šrám a v srdci trochu bol,najít lásku jak trám,dal jsem si za úkol.Zrozen ve znamení raka.Hledá se žena živlu-vody.Slečna,dáma,zkrátka taká,s tou jež budou shody.Nehledám úlet,ba ani pobavení,představy mám prostě jiné,chci života správné dobarvení,ze kterého srdce jihne.Nemám rád lež,faleš a přetvářku.Upřímnost,věrnost a klid hledám.úsměv na tváři není na překážku,za ten trestné body nedám....
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Plzeň-jih
Ahoj,hledám normální fajn holku s vyřešenou minulostí, která by chtěla poznat pohledného, 40letého , rozvedeného kluka s vyřešenou minulostí.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  52 let | Praha
Jen pro Moriarti Racee :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT