Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  30 let | Vrchlabí
Ahoj rád bych se seznámil, zní to jednoduše, ale proč tomu tak není? Já celkem sympaták, tmavovlasý, technický typ, kutil, mám rád venkovní aktivity jako třeba kolo, procházky se psem. Jsem slušně vychovaný, tak na odpověd samozřejmě odepíšu. Když budeš mít zájem pošlu i fotku. Michal
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  16 let | Ostrava
Ahoj cizinče,Hledám upřímného, zábavného a pozitivního člověka se kterým bych mohla sdílet svůj čas. Ráda sportuju, čtu knihy a trávím čas mimo domov, jsem hodně aktivní člověk.Pokud Tě už tento stručný popis mé osobnosti zaujal, nebo jen chceš vědět více, napiš, budu se těšit.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  60 let | Brno
Štíhlá VŠ/165cm všestranných zájmů z Brna, hledá pohodového a zajištěného optimistu, který má zájem o hezký partnerský vztah.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Most
Hledam zenu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Nymburk
Hledám fajn kamaráda, později i přítele na společnou cestu životem. Musíš to mít v hlavě srovnané, nemyslet pořád na sex. Společné zájmy, příroda, filmy, vaření, kutilství. Preferuji štiíhlejší, světlé typy ale není to pro mne rozhodující, Důležité je co má daný člověk v hlavě. Je těžké někoho přijatelného najít, buď se ozve obtěžující uchyl, nebo někdo z daleka. Takový kdo začně komunikaci a pak není schopen dál komunikovat, ať raději vůbec neodepisuje.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  53 let | Brno
Hledám milou a vzdělanou i štíhlou partnerku k prožití mnoha desítek let pohodového vztahu a života s mnoha aktivitami ve sportu, kultuře, cestování a v mnohém dalším, jak bychom si oba přáli a na nich se domlouvali. VŠ 52/180/79, aktivní, sportující, vzdělávající se, cestující po cizích zemích, chodící za kulturou ..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  20 let | Praha
Kvůli všem zkušenostem už nechci být jen dívkou, která se prezentuje krásou, ale chci aby můj budoucí přítel musel poznat, že nejsem jen hloupý módní doplněk, že jsem věrný přítel a pevná opora, velmi dobře vím, co chci a kam mířím. To je to, co mohu nabídnout a zároveň to, co očekávám od svého protějšku. Jsem hazardní hráč, který doufá, že tahle cesta mu pomůže najít to, co nemůže najít.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  61 let | Olomouc
Vím, že je ve dvou fajn.... tak ještě někoho, kdo by se ke mně hodil a ke komu bych se hodila já
DETAIL / ODPOVĚDĚT