Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  32 let | Ostrava
Ahoj už mě nebaví samota tak to zkusím štěstí zde. Dodržuj věkový limit max do 45
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | Praha
Najde se fajn žena co by ráda podnikla společnou dovolemou v kouzelné destinaci?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  24 let | Praha
Opuštěné hnědooké štěně hledá nového páníčka..... čistotné a nekouše :))
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | Praha
Ahoj, rád bych šel štěstí naproti a možná tady potkal sympatickou, štíhlou a upovídanou slečnu, která by se zajímala o sport. Ať už aktivně, či pasivně... :-) Měla by jsi mít ráda výlety do přírody, na chatu a třeba také dovolné u moře či na horách. Pokud se to objevíš, budu moc rád, když se ozveš. Martin :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Prachatice
Hledám hodnou holku,s kterou si budu rozumět =).Mám rád sport,(české i zahraniční) filmy a knihy.Velkým koníčkem/těžkým údělem,který by už teď vydal na malou knihu,je má práce - učitelství...Rád vyrazím na výlet (hrady a zámky,přírodní "cíle") nebo na koncert.Než ve městě jsem radši na vesnici,což ovšem neznamená,že se mi nelíbí v Praze =).Slečna,kterou tu hledám,by měla být především rozumná (myslím tím normální pohled na lidi,normální pohled na rodinu a práci,normální pohled na svět =)).
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  24 let | Brno
Ahoj! Hledá se pohodová holka se smyslem pro humor. Je mi 24 let, jsem napůl snílek, napůl realista, vášnivý cestovatel a nenapravitelný flegmatik. Schází mi spřízněná duše, láska, parťačka pro život i pro zábavu. Těším se na tvou odpověď :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  45 let | Moravská Třebová
Každý chlap jednou přijde na to,že mít kvalitní zázemí a někoho s kým sdílet všechny ty obyčejné věci včetně lásky, je nade vše hmotné statky a ostatní materiální nesmysly.Vše co lze koupit a zaplatit nevyváží lásku,úctu toleranci a kvalitní zázemí a partnerku.Mějte prima den Vám přeje Tom ODPOVĚDI
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  61 let | Frýdek-Místek
Hledám hezkou,hodnou,milou ženu ,která má jasno co chce a nechce měnit chlapa k obrazu svému.Jsem zajištěný hasičský rentier,mám malého péjska.
DETAIL / ODPOVĚDĚT