Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  50 let | Jindřichův Hradec
Kdo se nezeptá, nic se nedozví .... A tak se ptám, zda-li by se zde našla žena přiměřeného věku, které chybí chlap? Čerstvý padesátník by se zde rád seznámil. Mám rád přírodu, pohyb, občas vyrazím do divadla, nebo kina. Snažím se svůj život prožít a věřím, že ve dvou by to mohlo být podstatně veselejší a zajímavější. Já SŠ 50/188 a Ty?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Praha
Jsem duchem stále mladý sympatický finančně zajištěný (vlastní bydlení, chatička autíčko a tak :D) štíhlý snad pohledný chlapec s duší dobrodruha a romantika v jednom. Rád a často cestuji takříkajíc kamkoliv (už jsem i docela kus světa viděl) mám spoustu zájmů a chybí mi jen fajn partnerka, která by zapadla do skládačky, které říkáme osud :D Inteligentní štíhlá usměvavá soběstačná se srdcem na dlani, hodná ale vášnivá, milující, nesnášící nudu tak jako já. Klidně s dítětem ..tak mi napiš .
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  22 let | Praha
Miluju auta a všechno kolem pravidelně jezdím na tuning srazy a sám mám mazlíčka ctyrkoleho, jsem po rozchodu takže se ničemu nebráním
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  59 let | Praha
Prostě se snažím potkat někoho, s kým najdu nejen společnou řeč..Ale podle většiny zde vyjádřených požadavků, přání a toužebných představ, to vypadá, že se dříve dostanu tak akorát do Pelhřimova.:o)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Brno
Ahoj..je mi 31 let, mám vystudované dvě VŠ a pracuji jako vedoucí týmu ve firmě s lékařskými přístroji. Jsem svobodný, bez dětí, nekuřák, inteligentní, pracovitý a povahově velmi klidný a pohodový člověk. Mám rád přírodu, hory, turistiku, cestování i sport. Umím také lenošit a odpočívat u dobré knihy nebo filmu a nebráním se ani vyrazit za kulturou.Rád zdolávám různé výzvy a mám mnoho energie, kterou bych chtěl věnovat i někomu jinému. V odpovědích prosím alespoň o krátké informace o fotku.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  23 let | Brno
Ne každé zlato třpytivá se. Ne každý, kdo bloudí, je ztracený... Tohle řekne hodně pokud budeš chtít - ale to už je jen na tobě a tom, jestli chceš vědět víc.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  51 let | Strakonice
Milé dámy, jsem svobodný a bezdětný, SŠ, 50 let, 176 cm. optimista, který věří, že najde ženu, přítelkyni a milenku na zbytek svého života. Jsem nekuřák, který si příležitostně dá skleničku. Mám rád cestování, čtení detektivek, filmy scifi,ale i romantiku.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Zlín
Jsem obyčejný, normální chlap. Proto tenhle "le grand Bazar"
DETAIL / ODPOVĚDĚT