Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  50 let | Zlín
Rád bych našel parťačku .. které by nevadilo, že mám malou dceru ve vl. péči. Můžeš být klidně i s dětmi..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  50 let | Praha
Rozvedený 50/188,pár kil navíc rád pozná nezadanou a pohodovou ženu na dlouhodobý vztah. Submisivita v intimním životě vítána.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | Praha
Ahoj, jsi tu a čteš můj inzerát. Během chvilky zjistíš, že nás něco spojuje. Osamělost, neprůbojnost, pocit, že nám někdo chybí.Někdo kdo nás podpoří a když bude třeba tak rozesměje a nebo nasměruje správnou cestou, někdo komu můžeme věřit a u koho víme, že nás nezklame. Někdo kdo to vidí stejně jako my. Jenže není žádné my. Jsem tu jen já. A ty. Sami. Zatím. U mě nadešel čas pro změnu. A co u Tebe ? Ozvi se, těším se.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Kutná Hora
Ahoj, jsem celkem obyčejný, pracující a snad zcela normální kluk, bez závázků, který hledá normální obyčejnou holku. Jste tu ? Nehledám nikoho na jednu noc, hledám někoho na vážné seznámení, někdoho kdo má vyřešenou minulost a myslí už jen na to dobré, co nás může spolu v budoucnu čekat.. Někoho kdo si rád vyjede někam na výlet, ale zároveň umí být i trochu líný a nevadí mu strávit večer u filmu či vína v teple domova. Věk do 38? Pokud tady si, tak zkus napsat, moc se na tebe těším:-
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | Praha
Štíhlý, vyšší postavy, sportující i vzdělaný exemplář mužského pohlaví se tu nabízí pro všestranné „použití“. Chybí mi milá, spíše štíhlá žena, v něčem stejná, abychom si rozuměli, v něčem jiná, abychom se doplňovali, a našli soulad mezi rozumem a citem, všedním dnem i vášní. Za mě je skoro lepší i to, kdybys neměla teď vztah „dořešený“, než zdejší dlouholetý obyvatel. Všichni hledáme lásku, štěstí, někteří urputně a dlouho, ale nejlepší cesta k tomu je šťastným udělat svůj protějšek. Ozvi se.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | Praha
Ahoj,Jsem 25letý nekuřák,Rád bych se zde seznámil se slečnou která ví co od života chce. Nejsem zvědavý na rádoby slečny které si chtějí jenom užívat a hrát si s citama druhých. Preferuji osobní setkání u dobrého jídla, než nekonečné psaní přes internet. Pokud by jsi mě chtěla poznat určitě se ozvi a můžeme si vyměnit fotky :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Praha
Vystudoval jsem sociologii a studium společnosti chápu jako svoje životní poslání. Mám rád dlouhé a hluboké dialogy a taky knihy, v nichž se takové dialogy vedou. Rád rozmlouvám i o filmech nebo divadelních hrách. Odpočívám u seriálů, především třeba Dr. Who, Stranger Things, MASH, atd. Pracuju v neziskovce, dělám tam všechno možné. Mám rád lidi, kteří se dovedou zamyslet, mají svůj názor, umí naslouchat a jsou otevření všemu novému. Nemám rád aroganci, sobectví a narcismus. Jsem na vozíku.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  40 let | Nymburk
Motorkářka hledá motorkáře přiměřeného věku z okolí Nymburka
DETAIL / ODPOVĚDĚT

Feedo.cz: TOP ZBOŽÍ pro vaše dítě