Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  29 let | Ostrava
Ahoj :-) jsem z Poruby, 29 let, pohodář, nekuřák, alkohol příležitostně, pracuji jako programátor na CNC, me zájmy: rád chodím do kina, na procházky, posezení, pokec, výlety, foto v profilu :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | Zlín
Než se tady v tomto ne moc přívětivém koutě internetu rozepisovat, napíši to stručně :-D sympatický, vysoký, hodný a možná i pohledný chlap hledá hodnou, usměvavou a sympatickou spolupachatelku na příjemné trávení času ve okolí Zlíně a okolí. Ne nutně hned závazně a vážně ... nemá cenu se rychle se vší nadějí k něčemu upínat a poté na tom pohořet. Poznejme se fyzicky i duševně a uvidíme co s tím uděláme dál ... přece nebudeme trávit vánoce sami ne? :-D foto na přání samozřejmě pošlu ;-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  51 let | Teplice
Hledám věrnou a hodnou ženu k vážnému seznámení děti i zvířátka vítány. Jsem muž který je hodně dlouho bez ženy. Jsem kutil, restaurátor starých věcí, převážně kostelního druhu, i jiných věcí. Pracuji s kovem i dřevem. Sloužím jako kostelník, správce a udržbář v jedné osobě. Mám dvě vady jsem po amputaci jedné nohy pod kolenem a nosím protézu, ale jak jste zjistily milé ženy jsem plně soběstačný, možná udělám více než zdravý. Potom musím po komplikaci se zuby nosit dolní protézu. Odepíši všem.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  57 let | Praha
Pro mojí sestru hledám hodného zatím kamaráda,bydlí v říčanech a je jí smutno.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Hradec Králové
Mohu s tebou péct vánoční cukroví? ;)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Pardubice
Divadlo pro dospělé i pro děti, rocková kapela, zámky, výlety, příroda, divadla, koncerty, prostě všehochuť. Hledám ženu vše v jednom.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Brno
Ahoj, O sobě mohu říct, že jsem hravý, kreativní a tvořivý muž. Baví mě vaření a pečení ale také práce venku a na zahradě. Rád cestuji a miluji ze všeho nejvíce klid a přírodu ale jinak beru věci tak jak jsou a město mě také nezabíjí. Rád potkám a poznám ženu se smyslem pro zodpovědnost a spolehlivost, což nabízím i já. Tak proto tu jsem. Mnohé a možná i vše ostatní si můžeme sdělit ve vzkazech v případě si popovídat mezi čtyřma očima. A legrace vyplyne přirozeně pokud vše přirozeně plyne.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  54 let | Praha
Hledám parťáka na procházky noční Prahou a případné sportovní vyžití, hory, lesy - moře. Pohoda a náhoda.
DETAIL / ODPOVĚDĚT