Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  26 let | Praha
Vážené slečny, hledám sečtělou dívku, která by neměla averzi k přírodě, zvířatům, cestování a občasnému lenošení. Dovolím si o sobě tvrdit že jsem lehce introvertním mužem činu, který má rád horskou turistiku, fantasy a sci-fi literaturu, šerm, LARP, seriály a odpočinek v příjemné společnosti. Jsem podnikatelem a pánem svého času. Před posezením v hospodě dám přednost příjemné kavárně a nebo čajovně :) Nejsem člověkem, který vyžaduje neustálou přítomnost partnera a sdílení všech koníčků :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Praha
Za týden máme Štědrý den a vánoční svátky. Rád bych je prožil společně s tebou a spolu vstoupili i do nového roku 2018.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Havířov
Najdu novou lásku?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  50 let | Hranice
Od svých 15-ti let jsem se věnoval vlastně jenom sexu a lítání na rogalu. Bylo to sice velice povrchní, ale strašně mě to bavilo! Postupně, jak jsem dospíval, snažil jsem se pochopit tento svět - četl jsem motivační, esoterickou, duchovní i vědeckou literaturu, cvičil jsem jógu, studoval astrologii, v regresní hypnóze jsem cestoval časem i prostorem a ptal jsem se, zda existuje Bůh... Teď, ve zralém věku, po celoživotním bádání, se ještě více věnuji sexu a lítání na rogalu :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  29 let | Hradec Králové
Hledám kamaráda k občasným schůzkám u kávy.Jediná má podmínka je upravený vzhled, věk 30-33let, výška nad 190cm a urostlá postava.Urostlá!-čili nehledám sportovce ale kus chlapa, pár kg navíc jedině vítáno a rozum taktéž pánové!Hk,Pce.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Benešov
Nejsem žádný příznivce internetového seznamování nebo trávení času na sociálních síťí. Ale udělám jednu menší vyjímku a třeba i tu se dá poznat někdo normální s dobrým úmyslem. Stačí, pokud jsi chápavá, normální, třeba technicky zdatná, všestranná, žádná nafoukaná povrchní slečna. Máš-li ráda vysoké a štíhlé mladé muže, klidně písni a rozepíšu se více :) Já třeba mám rád zase vyšší, štíhlé s plnějším poprsím a hlavně s hezkým příjemným pohledem a dobrým srdcem :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Chrudim
Najde se tu hodna slečna na vážné seznámení s normálnim klukem? Jsi tu někde?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | Karviná
Ahoj, rád bych se seznámil a něco podniknul s milou holkou z Karviné nebo okolí. Je mi 25 let a jsem z Karviné, jestli Tě můj inzerát zaujal, tak se neboj napsat. Budu určitě rád za odpověď. :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT