Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  23 let | Jindřichův Hradec
Hledám muže, který je pro rodinu.. je milý a komunikativní.. jsem maminka čtyřleté holčičky.. (prosím s fotkou)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  69 let | Mladá Boleslav
Vdova 69/165/65 z Mladé Boleslavi hledá kamaráda, se kterým bych mohla zajít na procházku,do divadla, posedět někam kde hraje hudba a kde se tančí..... V tomto věku není jednoduché se s někým seznámit, tak to zkouším touto formou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | Teplice
Ahoj slečny, jsem časove vytízeny,tak mi nezbýva se seznamit touto formou. Rad bych se seznamil se slečnou mezi 20-30 lety. Dítě neni prekaškou. Teď něco o mě jsem z drtivé větsiny flegmatické povahy,mám rád procházky ale také I to lenošení, dobré jidlo, přátele a filmy. Nejsem žádný obražec barů tak ze nejsem žádný alkač. Budu se těšit na odpovědi foto zaslu v konverzaci
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  52 let | Praha
Hledám partnera nekuřáka, výhledově se společným bydlením (České Budějovice, Praha, příp. i jinde). Poprosila bych na začátek o pár řádků o sobě či o představě hledané partnerky a o fotografii. Díky.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Plzeň
Hledám dívku, která mi dokáže zpříjemnit každý den. Dívku, která má ráda výlety, nebo třeba kino, ale umí také odpočívat v klidu domova. Dívku, která je hravá a umí se vybláznit. V ideálním případě nekuřačku, která nemá potřebu trávit každý večer na nějaké akci, ale umí si také odpočinout v klidu domova.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Karlovy Vary
Ahoj, je mi 29 let a rád bych touto cestou poznal slečnu pro dlouhodobý dobrodružství. Nebudu se tu nějak rozepisovat. Bydlím v Karlových Varech a rad už bych trávil s někým společné chvíle. Pokud chceš napiš a mužem zajít třeba na kafe :)) Minulost mám vyřešenou, pracuji ale doma se nudím sám :)) foto zašlu :))
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  52 let | Ostrava
Hledám slušného a pracovitého muže s vyřešenou minulostí, pro kterého slova věrnost, důvěra a láska není jen fráze.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  20 let | Praha
Kvůli všem zkušenostem už nechci být jen dívkou, která se prezentuje krásou, ale chci aby můj budoucí přítel musel poznat, že nejsem jen hloupý módní doplněk, že jsem věrný přítel a pevná opora, velmi dobře vím, co chci a kam mířím. To je to, co mohu nabídnout a zároveň to, co očekávám od svého protějšku. Jsem hazardní hráč, který doufá, že tahle cesta mu pomůže najít to, co nemůže najít.
DETAIL / ODPOVĚDĚT