Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  30 let | Brno
Milý Ježíšku, mám letos trochu netradiční přání: Moc rád bych poznal milou, inteligentní a sympatickou ženu do 27 let, které stejně jako mně chybí v životě "druhá polovina". Pro společný život se vzájemnou úctou k druhému, ale i respektu k přírodě a zvířatům; pro vzájemnou podporu v těžších chvílích a radost v těch hezkých; vzájemný růst a práci na sobě, hledání dobrého v tom druhém, a časem pro společnou rodinu. Okrasný balicí papír ani mašle není třeba, a nemusíš ji ani nosit pod stromeček :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  39 let | Praha
Toužím poznat charakter.muže,nekuřáka,který skutečně ví,co od života chce,co již život přináší a na nic si zde nehraje.Muže pro kterého nejsou cizí slova jako je vzájem.tolerance,důvěra,láska.Múžeš být i více pracovně vytížený či na služeb.cestách,dokážu to pochopit,jsem na tom podobně,akorát,když mi zbývají chvíle volného času(víkendy),tak je chci trávit se spřízněnou duší se společ.koníčky-kultura,cestování,hudba,příroda,kolo,plavání.Věkový rozdíl nerozhoduje,o dětech již neuvažuji.Prosím foto
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Ústí nad Orlicí
Bílé vločky už pomalu poletují krajem a studené dlaně se hřejí o hrnek horké kávy... rád bych Tvou dlaň schoval v té mojí... nad šálkem kávy vykouzlil úsměv, a s vůní blížících se Vánoc si dali ten největší dárek - lásku. :-) Najdu zde milou, hodnou, sympatickou ženu, která touží po tom stejném? Tak už se mi neschovávej a ozvi se. :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  46 let | Praha
Ozve se žena z Prahy normálnímu muži, která by šla na svařák, prochajdu atd.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Praha
Mám domov, ale nemám, kdo by mi v něm plnil šatník a botník, nad čímž bych kroutil hlavou. Mám auto, ale nemám nikoho, kdo by mi kafral do řízení a vykřikoval že nás zabiju. Mám práci, ale není kdo by mi nadával, že tam jsem podezřele dlouho a podezíral mě, že mám něco s nějakou kolegyní. Jezdívám na dovolenou, ale nikdo mi nestěžuje situaci nad výběrem ubytování, výletu, stravy ...... Máš ráda tento druh humoru ? Napiš a uvidíme. Za tvé foto pošlu své.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  69 let | Liberec
Hledám ,snad najdu ženu pro život ve dvou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Hradec Králové
Najdu zde normální ženu? Nehledám žádnou modelku ale fajn holku se kterou bude sranda a zasmějeme se spolu třeba u sklenky vína. Mám 8mi letého syna a dům kousek od Hradce. Podnikám v oblasti financí.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | Praha
Ahoj našla by se tu fajn slečna z Prahy a okolí na seznámení s 28 letym klukem kterého baví jízda na kole,cestování,focení,hudba,příroda atd. ?:) Napiš budu se těšit :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT