Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  49 let | Praha
Kamarádku na společně projížďky a možná i víc. Na náhody nevěřím, ale pořád chci věřit na zázraky.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Praha
Ahoj, jak tady píšou všichni, tak i já jsem uplně normální kluk :o) Mám rád sport, rád si zajdu do kina, divadla a taky na nějaký ten koncert. Taky moc rád cestuju. Hledám sympatickou slečnu mezi 25-35 lety, s podobnými zájmy, se kterou by nám bylo spolu pěkně. Tak pokud budeš chtít, tak napiš, Budu rád ;o)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Pelhřimov
Hledám holku ženu, která není jako ostatní, má dobré srdce a chce prožívat ty dobré i zlé chvilky s protějškem...ženu, která nemá přehnané sebevědomí jako ostatní a záleží ji na tom, co nosí kluk uvnitř a nekouká se jen na obal...holku, která dá tomu dopisování a seznámeni šanci a ne jako ostatní odepíšou jednou nebo vůbec..Můžeš být i cizinka a dítě nění překážkou. Existuješ ještě?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  31 let | Jihlava
Po velké zklamání,zkouším znovu najít svoji druhou polovičku.Nehledam zbabělce a mamanka..Hledám muže co ví co chce ale přesto mu jde i ó to co chce žena... Mám děti,dobrou práci ale někdo mi chybí...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Praha
Vystudoval jsem sociologii a studium společnosti chápu jako svoje životní poslání. Mám rád dlouhé a hluboké dialogy a taky knihy, v nichž se takové dialogy vedou. Rád rozmlouvám i o filmech nebo divadelních hrách. Odpočívám u seriálů, především třeba Dr. Who, Stranger Things, MASH, atd. Pracuju v neziskovce, dělám tam všechno možné. Mám rád lidi, kteří se dovedou zamyslet, mají svůj názor, umí naslouchat a jsou otevření všemu novému. Nemám rád aroganci, sobectví a narcismus. Jsem na vozíku.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  23 let | Jindřichův Hradec
Ahoj, najdu tady nějakého slušného milého muže ?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  43 let | Opava
Miluji kávu, smích, pohodu, přírodu, dobré víno, milování.... Máš to stejně a chceš cítit podporu, lásku, pochopení, obdiv, úctu, krásné orgasmy a pocit, že život je krásný po boku milované osoby?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Česká Lípa
V dubnu letím na dovolenou a hledám ženu, slečnu co by letěla se mnou vše hradím já. Víc info do zpráv.
DETAIL / ODPOVĚDĚT