Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  52 let | Česká Třebová
Vím ,na letošní vánoce je asi pozdě , ale co kdyby. Myslím, že na letošní je již pozdě, ale třeba ty příští, již jsem jich zažil dost sám ,tak to chci zkusit změnit ,a né jen vánoce, ale i život, nechci už být sám ,chci někoho milovat a dostávat to samé. Já 52letý muž.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  60 let | Louny
Hledám muže kolem 60. let. Mám všechno, ale chybí mi někdo o koho se mohu vždy opřít. Miluji psy. Ostatní si řekneme jindy.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  51 let | Semily
Ahoj, Hledám příjemné stvoření na vinko i kávu a .........
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  31 let | Praha
Hledám vážný vztah partnera který nebude milovat jen mě který ví co od života chce a očekává, hledám vztah který bude rovnocenný bez lží podvodu, ve kterém se budeme respektovat navzájem tam je přání napište mi =)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  50 let | Brno
Rozhodl jsem se, že je potřeba něco změnit!! Tak tedy... hledám dívku či ženu, mladší, starší, na věku nezáleží... Hlavní jsou osobní sympatie a to "něco", co dělá ze dvou lidí ten správný pár. Jsem rozvedený, bydlím sám na okraji Brna. Měřím 172 cm, mám poměrně aktivní život, aktivně se věnuji hudbě, starám se o svoji firmu a můj dům. Pokud tě toto zaujme, budu rád když se ozveš.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Liberec
Ahojda všem to se tu opravdu nenajde slečna co by chtěla poznat úplně obyčejného pracujícího kluka ? Uz mne samota nějak nebaví rád bych trávil volný čas s někým kdo o to opravdu stojí najde se někdo? Za každou odpověď budu rád ahoj Michal
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Praha
Starý, vetchý stařec nad hrobem :-), SŠ 47/192 cm hledá fajn holku pro život. Najdu ? Jsem bez závazků, po dlouhodobých vztazích na psí knížku.Nehledejme virtuální vztahy a pojďme se potkat opravdu :-).
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Ostrava
Vánoce klepou na dveře, a pro každého z nás, by byl ten nejkrásnější dárek najít lásku, někoho s kým nám bude teplo, i když bude za okny zima,protože nás bude hřát,nejen láska toho druhého, ale i jeho obětí a teplé dlaně.Láska je dar a není samozřejmost, je třeba si jí vážit a pečovat o ní,jinak se vytratí, je třeba k tomu,tolerance,porozumění, prostě žít jeden pro druhého a vážit si sebe navzájem a milovat se i se svými chybami,ve dny všední, sváteční i když jsou problémy,o tom je život a láska
DETAIL / ODPOVĚDĚT