Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  40 let | Ostrava
Ahoj, Já jsem Martin, je mi 40 let, VŠ, vysoký, štíhlý, hnědé oči a krátké vlasy. Jsem sportovně založený, mám rád přírodu, hory, sport, cestování, hudbu, kytaru… Rád bych našel nějakou fajn ženu do 36 let, která stejně jako já nemá tolik příležitosti se seznámit a ráda by již našla pohodu, klid, rodinu, ale i cestovaní, sport a vzrušení. Budu se těšit na vzkazy.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Nymburk
"Úkol je jasný! Přinést do pekla Dorotu Máchalovou, nebo se nevracet!" Tak jinak! Najdu zde nějakou ženu jako z "herbáře"? Takovou co si ráda uvaří domácí marmeládu, vypěstuje bylinky, nasbírá houby, posedí z hrnkem čaje u krbu či svíčky a má ráda výlety, přírodu, hrady, pohyb, kolo? Pokud by ti nevadilo v budoucnu žít v rodinném domku u Poděbrad, byl by tu jeden pracovitý abstinent 40/190/83, pro kterého je rodina, jeho tříletý zbojník (ve střídavé péči) životní prioritou. Hezké nohy bonusem:)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  50 let | Přerov
Ahoj najdu fajn muže na kolo prochazku do kina i divadla ......nebo jen tak si popovídat u kávy ..........později možná i neco víc
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  63 let | Ústí nad Labem
Milý Ježíšku, i když už na Tebe moc nevěřím, přece jen si říkám, že by jsi mohl vidět, že jsem byl celý rok hodný, pracovitý, uklízím, vařím i peru (že se už na to.........), tak zkus o mně povědět milé a sympatické ženě, která by ráda měla vedle sebe muže ze "staré školy", který vyznává tradiční partnerské hodnoty... Přece mě nenecháš Ježíšku na Vánoce, na Silvestra samotného, podívej se za mě ve světě po ženě, která ráda cestuje a aktivní pohyb ji není cizí....žena může odpovědět místo Tebe.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  51 let | Jihlava
Asi hledám jehlu v kupce sena,ale zkusím to...já rozv. 51-179 silnější postavy,pohodářka,se smyslem pro humor, bych ráda poznala vysokého(nad 185cm),nezadaného muže(48-56),prozatím na psaní,kafčo,kino,procházky,výlety..a co bude dál se uvidí...nikdo není dokonalý..důležitý je smysl pro humor a hlavně srdíčko... )
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Česká Lípa
Pohodová slečna či paní, která by ráda poznala mne a mou malou princeznu, kterou mám ve střídavé péči? Pracovitý, finančně zajištěný nekuřák, žijicí na vesnici.Děti nejsou v žádném případě překážkou, Českolipsko není podmínkou
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  52 let | Praha
Chtěla by jsi se vydat ještě teď před vánocemi, případně mezi vánočními svátky, na nějaký víkendový pobyt, užít si tam relax a pohodu? Můžeme spolu navštívit třeba některé lázeňské město. Předesílám že můj návrh je bez jakýchkoliv "vedlejších úmyslů". Můžeme to tam strávit jen jako přátelé. Domluvíme se?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Rokycany
Nejaka slecna, pani, maminka, ktera se chce seznamit? Cele Plzensko.....
DETAIL / ODPOVĚDĚT