Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  29 let | Praha
Se spíše průměrným vzhledem a vlahým zájmem ke sportům vyznávám ve vztahu hlavně hodnoty jako přemýšlivost, dobrosrdečnost a vzájemné porozumění. K mým zájmům patří cestování a turistika, dobrá knížka či film, občas deskovky či RPG, čajovny, ráda tvořím (i když v tom se teď realizuji hlavně ve výzkumu) a nevadí mi zkoušet nové věci :). Mám své okruhy přátel, ne však tolik volného času a málokdy poznám někoho nového. Pokud najdeme něco společného, můžeme vyměnit pár řádků, třeba i foto a uvidíme.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Brno
Ty...no ano ty...právě ty mi napis˘
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  45 let | Mladá Boleslav
Upřímný, věrný sympaťák se smyslem pro rodinu hledá hodnou, upřímnou a věrnou ženu, která dokáže milovat celým svým srdcem a dokáže lásku také dávat a nejen brát. Rád bych už konečně našel toho pravého človíčka pro společný život, ve kterém si budeme vážit jeden druhého a budeme pro sebe oporou. Jsem trochu aktivnější chlap. Chtěl bych něco podnikám,než se válet na gauči. Rád bych cestoval, jezdil na kole,na hory jak na procházky tak i na lyže. Cokoliv co oba v klidu a pohodě zvládneme.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Pardubice
Ahoj dámy hledám ženu která je hodná milá a ví co od života chce já 31 lety kluk osamělí hodný, romantický,upřímný,a hlavně věrný a to taky očekávám od protějšku.Najdese nějaká mám rád děti .
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Ostrava
Ahoj jsem Martin 36,hledám normální holku,na vážný vztah.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Ostrava
Svobodný, pohledný, zajištěný muž podnikatel hledá zdravou, hezkou ženu štíhlé postavy, bez závazků ve věku 26-38 let, s uzavřenou a zcela vyřešenou minulostí, tak aby nebránila klidnému a pohodovému vztahu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  45 let | Kladno
Vážno i se sexem, s úsměvem i vážně, s pohledem do očí - hlava se zatočí. Vyřešená minulost, otevřená budoucnost. Jsem silnější postavy a o to mám silnější vůli v životě. Ráda bych poznala muže na další společný život a příjemné chvíle. Káva napoví? Vš, 43 s ohníčky v očích.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Plzeň
ahoj hledam važny trvali vstah i jako spolubydli u mne!ve dvoucch se to lepe tahne pa mira
DETAIL / ODPOVĚDĚT