Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  32 let | Ústí nad Labem
Ahoj hledám vážný vztah na těchto stránkách. Je mi 31 a mám deseti letého ďábla.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  51 let | Velké Meziříčí
Dobré ráno......, je tu spousta žen, ale není lehké najít tu, která opravdu ví co chce a dokáže si najít čas a udělat to, po čem dlouho touží. Já vím, že psát je jednoduché, ale poslat vlastní foto, číslo mobilu, napsat reálnou představu co vlastně chce, jak to chce a kde to chce? Tak to už většina žen nezvládne. Přesvědčíš mě, že ty jsi jiná a zkusíme se sejít a pomilovat i reálně?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Ostrava
Jsem naprosto skvělý a téměř dokonalý chlap, pracovitý, společenský, komunikativní, věrný, všichni v mém okolí se diví, že jsem aktuálně bez vztahu, tak pokud takového, co by tě miloval z hloubi svého srdce zrovna hledáš (a jsi žena z Ov, Boh, Hav, F-M, Op, max 31 let, štíhlé, nebo sportovní postavy), tady jsem, foto ti pošlu do mailu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  53 let | Přerov
Rád bych se seznámil s ženou, která chce žít s mužem, který má chuť do života a nezálezl do kouta. Mám rád přírodu, kolo, výlety a spoustu jiných aktivit. Nesnáším lež a přetvařku. Dávám přednost osobnímu kontaktu před velkým psaním.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  48 let | Plzeň
Hledám sympatickou ženu(ne jen z Plzně) 25-45let na vážný ale volnlnější vtah, bez společného bydlení, založený na důvěže. Zlatokopecké manýry v rozumné míře mi nevadí, rád si ženu hýčkám...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  40 let | Liberec
"Trápení a smutku" již bylo opravdu dost a je na čase to změnit, začít zase žít, těšit se na někoho, dávat mu lásku, zkrátka být zase společně šťastní.. Zkrátka už jen nepřežívat, ale zase začít žít .."Neznámý"vidíš to také tak a chceš to změnit, něco s tím udělat, tak se prosim ozvi a společně s tím něco provedeme a společne když tedy budeš chtit půjdeme tomu štěstí naproti.... Už teď se těším zrovna na tu "Tvou" odpověď :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | České Budějovice
Když napíšu že na Valentýna jsme se nepotkali tak na MDŽ se nám to povede.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Rokycany
Hledá se přítelkyně na vážný vztah pokud tady nějaká je .Rad navštěvují hrady a zámky, ale lepší by to bylo ve dvou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT