Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  24 let | Hradec Králové
Ahoj. Je mi 24. Chtěl bych najít ženu 35+. Mám rád silové sporty a cestování. Rozumím si spíše se staršími. Pokud hledáš někoho mladšího a chceš se poznat, napiš mi.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  48 let | Sokolov
Vánoce spolu nestihneme,ale není kam spěchat a do jara daleko.Žena ve věku 48 let,výška 170 cm a silnější postavy,nekuřačka.Hledám vztah s mužem co hledá také vážný vztah se vším co do něj patří,ale ne za každou cenu.Třeba se na nás štěstí usměje.Nehledám co hledají jen intimní věci,takový mi nepište a zkuste to jinde.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Praha
Dobrodružství, cestovaní, příroda, vandry, táboráky, kytary, spaní pod širákem, splutí řeky. Najde se holka, které to něco říká, nebo by to chtěla poznat. Kamarádství, možná i více.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Příbram
Hledáš hospodskýho povaleče, pořádnýho nemakačenka, namyšlenýho frajírka, nesportovce pak nejsem má drahá pro Tebe
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Brno
Hledám někoho,kdo tady nejspíš ani není.Ženu se smyslem pro humor ať už je jakejkoliv a má mozek na svým místě.Měřím 165cm,jestli je tohle pro tebe směrodatný, hledej v klidu dál.Nevadí mě jedno dítě.Nehledám-kamarádku,mám známých dost, někoho kdo je tady od dob spuštění internetu,tzv. věčný hledačky a nakonec ty, co mají 3 a víc dětí.A pokud to někdo dočetl až sem, klidně se ozvi,nekoušu ;-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Příbram
Nemam koně a do prince mam daleko. Jsem silnější postavy. Hledám kamarádku a i něco vic. Než břicho mam větší srdce. Mam dceru ve své peci. Bez cigaret a alkoholu člověk přežije, ale bez lásky jen skomírá.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  45 let | Brno
Ahoj, hledám pohodovou ženu, která bude mít pochopení pro mé občasné sportovní aktivity....
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Ostrava
Pivrncovu pivní ligu nehraju a hospoda není mým druhým domovem a kartónu startek jsem nevyhulil jako huliči z Mittalu tolik, že by se s nimi dala postavit pyramida ! Mezi zdejší notorické zoufalce bych se taky zrovna nepočítal. Tady je sice spousta rozvedených mamin, ale možná nějaká svobodná/bezdětná osamocená romantická duše sem nakoukne a možná odpoví Ostravákovi všestranných zájmů.
DETAIL / ODPOVĚDĚT