Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  51 let | Plzeň
Rád poznám ženu,která má ráda přírodu,procházky,výlety a společné aktivity a chtěla by,aby jí měl někdo rád.Prosím do 51 let věku.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  62 let | Zábřeh na Moravě
Je zarážející kolik perversních pochybných jedinců se stále dokola objevuje na této seznamce.Takového tedy určitě nehledám.Snad se tady najde alespoň jeden slušný,charismatický muž vyšší postavy,finančně na dobré úrovni s dostatkem volného času pro pěkný vztah.Prosím foto.Své pošlu na e-mail.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Olomouc
Krásný den! Hledám touto cestou sympatickou ženu či dívku podobných zájmů štíhlé postavy z Olomouce či blízkého okolí pro budoucí hezký vztah a společnou cestu životem. Jsem 41, 170/69, VŠ, kluk z Olomouce, kterého baví kolo, taneční muzika, příroda, zahrada - chata, cestování, plavání, .. Rád poznám i Tvé zájmy a potřeby. Jsem komunikativní, veselý, se smyslem pro humor, nekuřák, alkohol piji příležitostně. Najdu právě Tebe?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | Uherské Hradiště
Ahoj, jmenuju se Robert a hledám hodnou a tolerantní slečnu na trávení společných chvil (kino, divadlo, posezení v kavárně, procházky a menší výlety) a v případě vzájemných sympatií na partnerský vztah. Bude mi 25, jsem snad rozumný, spíše klidné a introvertní povahy. Bydlím na vesnici nedaleko Uherského Hradiště, ve kterém pracuji, takže se tam nacházím většinu všedních dnů. Budu rád za případný zájem.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  55 let | Příbram
Hledam perv.... ženu v okolí Příbrami se zázemím.Najdu????
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Praha
Příjemné dny přeji. Většina žen tu hledá muže nad 180 cm, majetné, movité s vyřešenou minulostí s výhledem zářivé budoucnosti. Nepatřím mezi vysoké muže, měřím 170, dluhy nemám, vyřešenou minulost rozhodně .-). Pokud se tu najde žena, která se raději pohybuje v přírodě, lese, po horách, po vodách, má ráda život na venkově než ruch velkoměsta, ctící hodnoty jako věrnost, upřímnost, přátelství, láska, tak Tě moc rád poznám. Já SŠ, pracující, rád se hýbající, s myšlenkou na rodinný život.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | Praha
Hledám slečnu na vážnou známost. Už delší dobu jsem sám, někoho na jarní večery, společné procházky, výlety, filmy a vše co k tomu patří =)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  40 let | Praha
Chystám se na dovču, ale nechce se mi samotné. 20.5.-27.5. Turecko all inclusive, hotel na pláži a 30.6. - 14.7. Maroko. Dovču jsem si nahlásila už v práci na tento rok, termíny měnit nemohu. Samozřejmě bychom měli každý svůj pokoj. Blokla jsem ti 1 s výhledem do zahrady za 20.890Kč (máš na to 3 dny zaplatit zálohu 7.000Kč, jinak to propadne), pokud máš dítě, mně to nevadí, mám děti ráda, můžeš si jej vzít s sebou (platí jenom 6.990Kč / 1 dítě), toto jsou ceny za Turecko. Pošli mailovku a FOTO.
DETAIL / ODPOVĚDĚT