Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  44 let | Brno
Hledám přátelství které se klidně může zvrtnout v lásku
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  58 let | Pardubice
Ráda bych našla inteligentního sympatického nekuřáka vyšší postavy, který ještě není samotou zapšklý, který chce život žít, umí se smát, je spolehlivý, velkorysý a chtěl by svou samotu vyměnit za život partnerský.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Jičín
Pojedeš se mnou v létě na dovču? Čas rychle letí,hledám dívku která touží po spokojené rodině stejně jako já..nejlépe z vesnice,nebo by na vesnici chtěla bydlet a přistěhovat se ke mě,nejlíp okolí Turnova,Jičína, Mladé Bolky.. Mělo by ti být něco mezi 24 a 37 lety a mít ráda rekreačně jízdu na kole,výlety,cestování,filmy a fotografování... Budu se těšit na případné reakce..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  48 let | Praha
Hledám někoho,kdo mi pomůže přežít mimo stádo,takže něco jako stará opuštěná neproduktivní Lvice,co kdyby byla člověk,bavila by ji jPrvní Republika.Nějakého Gentlemana,co si myslí,že žena by měla být u plotny,když ona si to myslí.Miljuju knihy,hudbu,filmy a jazz,pes a kočky.A ráda vařím,s tímhle málem si vystačím.A budu líbat i neexistující nohy,což nejspíš neprojde cenzurou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  27 let | Praha
Ač básník nejsem příliš zdatný ani rytíř přeudatný, co meče chci se pera chopit, pár slov do veršů spěchám spojit. O tom, že krásnější je ve dvou jít, mít pro koho tu stále být, každý den Tě rozesmát a večer s Tebou usínat. Že procestovat chtěl bych svět, ve dvou ale toužím jet, s Tebou skákat přes kaluže, být mužem co vždy napomůže, co úsměv vykouzlí Ti na Tvé rty, pro nějž bude "já a Ty". A snad setkají se naše stezky a řekneš, že Ti bylo hezky a že bys ráda, abych dál nejen verše Tobě psal :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Dvůr Králové n. L.
Nějaká slečna na seznámení ve věku 22 - 28 ? :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Havlíčkův Brod
Moc tomu tady nedávám šanci. Ale zkusit se může vše, třeba to vyjde.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  68 let | Praha
Jsem jaká jsem a měnit se už moc asi nebudu. :) Kdo mě zná tak ví, že jsem pohodářka co má ráda srandu a nerada se nudí.... hledám někoho kdo to má podobně a chce se bavit a užívat si života a netrávit ho sama :). Já žena 60+ a hledám chlapa do 50 ti let, pokud možno z Prahy. Najdu tě?
DETAIL / ODPOVĚDĚT