Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  49 let | Ostrava
Co to tady je za lazaret?...Jedna na pracáku, druhá píše hrubky, jak by nedokončila základku, další si s tunou make upu a 90 kg váhy myslí, že je adeptka na Miss...,jiná zas má 3 děti a všemu kraluje...diví se, že ne a ne nikoho najít. Tak se ptám...Najde se tady normální žena s max. 1 dítětem,rozumné postavy, která sází na sympatie, IQ, společné zájmy a vize do budoucna?Přes zimu není tolik možností,kam zajít,či zajet...Ale i tak-kdo chce,tak tomu pomůže...Teda kromě notorických dopisovatelek.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  42 let | Praha
[To není vtip] Bezdětná tlustěna VŠ 42 hledá: Muže na ženění. Nemajetného - bezdětného - nekuřáka. Může být impotentní (což není neplodný). Nejedná se o těhotenství, zneužití zákona o dani, pobytu cizinců aj.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  43 let | Praha
Hledám inteligentní protistranu pro smysluplné trávení volného času ( sběr šišek a jehličí, sázení řepy, fotografování dlažebních kostek a pod..) V případě vážného zájmu prosím jen dospělého jedince v podobném věku, výška nad 180cm, bez přebytečných kilogramů, inteligentního a samostatného, se smyslem pro humor, s všeobecným přehledem, se schopností uvařit vodu na čaj, pouze z Prahy nebo velmi blízkého okolí. Foto vyměním, dále je možno vyměnit pohledy s krtečkem, či pivní tácky.. :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Praha
Hledám slečnu do 28 let na společné trávení času.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  43 let | Hradec Králové
Hledám kamaráda,přítele a partnera v jedné osobě...na věku mi nezáleží ,hlavně aby to měl v hlavě srovnaný a věděl co chce...zadaný a lháři prosím nepište děkuji...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  46 let | Praha
Náhodě je třeba pomoci. Hledám SŠ, fajn protějšek přibližného věku do 50 let a vzdělání, zájmů z Prahy, který hledá též partnerku na společný život, strávený v harmonické pohodě. Přátelská setkávání, procházky přírodou i posezení, divadlo, kino, koncert, společné výlety, povídání, pak se uvidí dál...s vyřešenou minulostí.:-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  47 let | Praha
Fiona hledá svého Shreka. Praha a blízké okolí. Žádné nesmyslné podmínky nemám. Smysl pro humor, milovník zvířat a muziky vítán.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  51 let | Plzeň
Ahoj..najde se tu protějšek,který má stejně jako já zájem o společné sdílení s vyřešenou minulostí?
DETAIL / ODPOVĚDĚT