Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  66 let | Olomouc
Doufám, že najdu sympatickou štíhlejší ženu nekuřačku pro společné sdílení všeho krásného co život přináší. Já VŠ 66let 177/82 bez závazkü finančně zajištěný
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  20 let | Praha
Kvůli všem zkušenostem už nechci být jen dívkou, která se prezentuje krásou, ale chci aby můj budoucí přítel musel poznat, že nejsem jen hloupý módní doplněk, že jsem věrný přítel a pevná opora, velmi dobře vím, co chci a kam mířím. To je to, co mohu nabídnout a zároveň to, co očekávám od svého protějšku. Jsem hazardní hráč, který doufá, že tahle cesta mu pomůže najít to, co nemůže najít.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | Třebíč
Hledám kamarádku, ženu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | Sokolov
Ahojda prohodíš se mnou pár slovíček
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  46 let | Chomutov
Nechceš být sama?Ozvi se.Děti nejsou překážkou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Praha
Ahoj, jsem sympatický a pohodový muž s trochu nadprůměrnými geny, vysoké štíhlé sportovní postavy. Jelikož jsem v práci téměř celou pracovní dobu v kanceláři, tak se to snažím ve volném čase kompenzovat, nejraději mám výlety nebo občas sport, ale po večerech jsem rád i doma - kouknu na film nebo podniknu jinou domácí činnost. Rád zde potkám sympatickou a hlavně inteligentní slečnu/ženu, která dokáže vymyslet odpověď nad 50 znaků :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Praha
Ahoj, jsem Lukáš a je mi 30 jsem tolerantní, hodnej a snad i trochu zábavnej kluk. :) Hledám ženu či dívku na vážný vztah,aby měla vlastní názor a byla alespon trochu aktivní. Jinak něco málo o mně. Rád čtu, dívám se na filmy a seriály, jezdím po výletech a nejradši asi hraju deskový hry s kamarádama. :) Budu se těšit na odpovědi, odepíši opravdu všem. :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  51 let | Brno
Jsem praktikující tantrik i úspěšný obchodník. Žiji vědomě. Vidím svět trochu jinak, než většinová populace. Rád se seznámím se Ženou, která ví. Moudrou, krásnou, vědomou. Reagujte jen pokud se chcete sejít. Prosím jen výrazně mladší či aktivní a atraktivní ženy (má to svůj důvod) Neomezuji svůj záměr na spolužití na zbytek života (nebo další životy) nebo na jedno setkání. Jsem přesvědčen, že každé setkání má svůj důvod. Vítám osobní setkání. Procházka, čajovna.
DETAIL / ODPOVĚDĚT