Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  44 let | Pardubice
Hledám kamaráda na seznámení, který taky ještě nechce být sám...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  52 let | Cheb
Vím, že někde jsi. Nenuť mě jít mezi lidi, nebaví mě to tam. Nemám na to čas. Pojď, zapaříme u ohně, zazpíváme, namalujeme obraz, budeme sázet květiny, půjdeme na houby a budeme mít svůj svět.Dáme ranní kávu a budeme vítat úsvit, pojedeme do světa nebo natáhneme tepláky a budeme lenošit.... Než natáhneme bačkory..ať to dává smysl.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  38 let | Praha
Najde se zde normální chlap, nejlépe ve věku 34-45 let, který hledá vážný vztah, lásku a porozumění. Někoho, s kým by rád trávil svůj volný čas (turistika, sport, kultura.....) a nevadila by mu jedna rozvedená štíhlá holka mladšího vzhledu se smyslem pro humor a s dětmi (5 a 9 let) let ve střídavé péči.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  37 let | Praha
Usměvavá aktivní sympaťanda se smyslem pro humor (158 cm 50 kg), udržující se zdravým životním stylem (a hlavně stravou), která ráda sportuje, zahradničí, a mnoho dalších, s vlastní zahrádkou na samotě u lesa, hledá vysokého inteligentního sympaťáka s podobnými zájmy. Nebo opačnými? když se říká, že protiklady se přitahují? Kdo ví …. Foto emailem
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Ostrava
Hledám fajn holku, veselou, věrnou, nejlépe aktivní typ se zájmem o cestování, hory a jakýkoliv sport. Hledám nezadanou holku, která není seznamkový typ a objevila se tu spíše jen náhodou. To stejné nabízím i já. Hledám vážný vztah nebo i jen kamarádský na aktivní trávení volného času. Mám 37 let, jsem svobodný, bezdětný, VŠ, pracující, zajištěný, nekuřák, 182/78. Pokud si myslíš, že hledám právě tebe, odepiš mi. Třeba nám tvá odpověď změní život. Foto ti výměnou pošlu. Snad tě tady najdu :-).
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Praha
Ahoj, chtěl bych poznat slečnu, která se ráda ve vztahu směje, baví ji "trávit čas v pelíšku", ráda chodí obecně ven (na jídlo nebo třeba na výstavu, na skleničku, ...). Jestli to na tebe sedí, tak napiš :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  32 let | Praha
Jsem společenská, veselá, ne jako nezodpovědnost a pokrytectví, ale líbí se mi tančit, chodit, vaření a citlivost filmu :-) jsem hoden důvěry a na správném místě v trvalém vztahu s mužem :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | Třebíč
Věčný mladík s jedním závazkem ( dcera10 let)hledá obyčejnou upřímnou ženu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT