Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  65 let | Břeclav
Nejkrásnější; nejchytřejší; nejlepší; nejhodnější..... a vůbec, potřebuje někdy ne často přesvědčit NĚKÝM ještě lepším; že tomu tak téměř je. Malé osobní závazky; nezávislost; všestranná; náročná na mezilidské vztahy; místo sportu lenošení a širokospektrý ... zájem. Ps: a taky umím vařit??
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  45 let | Mladá Boleslav
Upřímný, věrný sympaťák se smyslem pro rodinu hledá hodnou, upřímnou a věrnou ženu, která dokáže milovat celým svým srdcem a dokáže lásku také dávat a nejen brát. Rád bych už konečně našel toho pravého človíčka pro společný život, ve kterém si budeme vážit jeden druhého a budeme pro sebe oporou. Jsem trochu aktivnější chlap. Chtěl bych něco podnikám,než se válet na gauči. Rád bych cestoval, jezdil na kole,na hory jak na procházky tak i na lyže. Cokoliv co oba v klidu a pohodě zvládneme.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Praha
Zkusme to netradičně. Třídní nám na ZŠ nadávala, že jsme sebranka, a to jsme byli hodné, slušné Husákovy děti, až na pár grázlů. Nevím, zda to ví provozovatel tohoto serveru, ale opravdová sebranka zoufalců a exotů je zde. Být sociologem, na svých zkušenostech vystavím nejméně habilitaci. Která žena má chuť popsat zoufalé zkušenosti s muži, já oplatím těmi se ženami - písemně nebo o víkendu někde posedíme? Třeba nás to sblíží (pro to 1. bez podmínek, pro to 2. prosím bezdětnou a bez dluhů).
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Brno
Hezké odpoledne,pokud se mezi Vámi najde jedna dívka, žena, co umí opětovat lásku,nelže,má ráda děti a dokáže pohladit nejen slovem,byl bych rád, kdyby se mi ozvala. Jsem pracující, co přijímám, to dávám,hodný,milý,co slíbím, to splním,zkrátka mnohem více kladných vlastností, než těch záporných. Více povím až zájemkyním. Hezké dny všem přeji.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  68 let | Hradec Králové
Přítele, kamaráda sportovně laděného, příjemného a milého, který ještě nechce být sám a chybí mu láska, něha a pohlazení, hledá SŠ z HK. Bez toho je přeci smutno.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Praha
Ahoj,jsem si myslím celkem pohodář,s velkým smyslem pro humor,sportovního,kulturního ražení:-)Rád i podnikám výlety ať "jen" v Čechách nebo i za hranicemi.Našla by se tu jedna fajn společnice,která by se chtěla přidat?Na kolo,na brusle,na vlak,na letadlo,do stanu i do hotelu....nebo jen tak posedět u skleničky vína?Prostě pro život.Budu rád
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  26 let | Olomouc
Ahoj. Jsem 25 letá slečna z Olomouce. Z nedostatku příležitostí k seznámení to zkouším tady. Hledám fajn, hodného a hlavně věrného kluka do 35 let na vážné seznámení. Ráda zajdu na kafe a uvidíme zda budou sympatie :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Praha
Stačila by konečně jedna opravdová, která ví co chce, co nechce, a bylo to od srdce........ není podstatná krása, ta je jen bonus k tomu opravdu krásnému.....
DETAIL / ODPOVĚDĚT