Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  51 let | Praha
Jsem poklad :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  51 let | Opava
Vnitřní hodnoty partnera jsou, z mého pohledu, důležité jako základ pro funkční vážný vztah. K tomu navíc prostředky a zájem o cestování, rekreační sportování a gastronomii. Příjemný vzhled, samostatné děti a čisté svědomí jako třešinka na dortu. Chci toho moc?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  45 let | Rychnov n. Kněžnou
Ahoj, 44l hledám ženu se vztahem k přírodě a zvířatům. Děti nevadí. Prosím jen vážně.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  33 let | Praha
Ahoj, přála bych si najít někoho s kým si budu rozumět, bude mi kamarádem, přítelem, možná jednou manželem? Chci aby si rád cestoval, ideálně k moři do tepla, létal letadlem, zašel se mnou do fitka, kina, na procházku nebo dobrou kávu či čaj, Věk do 40 let, vyšší než já..mám ráda akci..nikdy se nenudím, hodně pracuji, ale umím i odpočívat.Mám ráda tanec a hudbu, umění, módu. Jsem silnější postavy, sportuji.Odpovím na zprávy s fotkou.Niki.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  34 let | Praha
Život je příliš krátký na to, abych v něm jen tak proplouvala a toho pravého míjela. Najde se tolerantní, spolehlivý, upřímný a inteligentní muž? Mám zájem o vážný partnerský vztah. Jsem svobodná, sympatická, bez závazků. Moje záliby jsou hudba, kultura, příroda, cestování a rekreačně dělám sport. Ráda bych poznala muže, který ví, co chce a nebojí se sdílet radosti i starosti s tím druhým. Cítíš - li to stejně, ozvi se. Odpovím JEN na vzkaz S FOTKOU . Věk max 38 a bez závazků ;-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  45 let | Šumperk
Krása je pomíjivá, majetek duši neobohatí a za peníze si spokojenost nekoupíš...Hledám muže se vztahem ke kultuře, divadlu, vážné hudbě, může hrát na nějaký hudební nástroj. Je fajn mít s kým navštívit výstavu a jiné akce. Pokud jsi z této dimenze, tak se ozvi a můžeme se poznat. Já, se vztahem k výše uvedenému, ze sportů rekreačně turistika, kolo, se zájmem o zvířátka, zahradu, bylinky atd. Budu se těšit na nové poznání.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | Strakonice
Nelžeš nemáš kostlivce ve skříňi,máš vyřešenou minulost a vizi co a jak v budoucnu?jsi normálňí hodná hezká holka co třeba taky neměla šanci a šťesťí potkat supr partnera? Tak máme společné osudy a společné sny záleží jestli se sny stanou realitou (já+ty)=MY!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  34 let | Pardubice
Hledá se opět jehla v kupce sena :).Měl by si být urostlý,aby si zvládl dvě vichřice 34 a 11 :),se selským rozumem a vtipem k tomu.Budeme se těšit na nabídky.
DETAIL / ODPOVĚDĚT