Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  43 let | Praha
Hledám vážný pěkný vztah. Jsem maminka pomalu dospívajících děvčat, bydlíme v domečku za Prahou. Žijeme normální život naplněný starostí a bláznivě obyčejných radostí tak jak to život přináší a neptá se co se hodí. Hledám muže , který hledá naplněný poctivý vztah, je pečující, laskavý a nevadí mu se o svou ženu starat a pomáhat jí.. Hledám hodného vyrovnaného partnera který ví, co je důležité . Nejsem štíhlá . Sportuji - kolo, turistika, voda, jóga. Mám ráda les, kulturu a dobré jídlo.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  59 let | Jihlava
Všichni tu sportují, já ne. Ošlehaný, šedý vlk hledá pěknou holku kolem 60 let.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  45 let | Praha
Touto cestou ,bych rád Oslovil..prima veselou ženu do 40let! z Prahy, která hledá príma muže, se smyslem pro humor.. Svojí odpovědí se k ničemu nevážeš, napíšeš , já Ti odepíšu a pak,je to už jen na nás. Co Ti mohu nabídnout? Možná.., většinu toho,co hledáš. Sama víš, že to skutečně důležité je láska, porozumění, pohoda dvou lidí, kteří si dávají a spolu prožívají všechny ty krásné věci života. Vše ostatní je , jen na nás ....Proč váháš, nemáš Co ztratit..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Kolín
Nehledám, chci najít, vážně, ne závažně, určitě závazně. :) S radostí, s nadhledem, s myšlenkou, s přáním a humorem. S pohledem na nebe, na tebe, doufat, neulpívat, volně dýchat.....plynout, splynout,..., :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  41 let | Kralupy n. Vltavou
Budu ráda,když můj profil rovnou přeskočí ti co hledají flirt,sex a zadaníTaké budu ráda,pokud mi ke vzkazu přiložíte fotečku...také ji tu mám:-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  38 let | Chomutov
Ferovy verny spolehlivy nekurak do naseho teamu? Ja a 13ti lety fotbalista, napises? :-*
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Hradec Králové
Žena, která by se ráda se mnou seznámila, nekuřačka, časem i pro rodinu? :-) Mě 38 let, z okolí Hradce Králové....
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Žďár nad Sázavou
Ahoj hledám holku pro společný život nemusí být hezká ani bohatá stačí když bude hodná a pracovitá bude ochotná žít na vesnici nejlépe ve věku 25-35 let nejsem náročný a nikdy nebudu budu se těšit na tvůj vzkaz zatím ahoj.
DETAIL / ODPOVĚDĚT