Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  34 let | Plzeň
Hledám sympaťáka na vážný vztah, s kterým bude fungovat vzájemná podpora, tolerance a spolehnutí jeden na druhého.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  49 let | Karviná
Hledám pohodovou ženu do 40-ti let s vyřešenou minulostí,pro kterou věrnost a upřimnost nejsou jenom prázdné fráze.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  49 let | Brno
Hledám fajn chlapa, který už nechce být sám... vysoký, nekuřák z Brna a okolí...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  52 let | Šumperk
Jelikož se pomalu blíží jaro ,nechci být stále sama.Mám ráda sport,turistiku,kulturu a ráda jezdím na výlety. Jsem SŠ 53 let,štíhlá blondýnka,sportovní typ.Pomůžeme náhodě?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  46 let | Třebíč
Ahoj, hledám pohodového muže na rozhraní Vysočiny a Jihomoravského kraje (Třebíč - Brno). Vyšší nekuřák, vítán. Najdu?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Praha
Hledám tu pravou, se kterou si budu rozumět, budeme spolu cestovat, chodit do společnosti nebo se jen tak válet a díky které tento profil smažu a nikdy víc ho nebudu potřebovat.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  26 let | Praha
Neobyčejně "obyčejná" slečna s ženskými tvary (plnoštíhlé postavy), která je povahou optimistka, bere život s nadhledem a ráda se směje, by ráda potkala nekuřáka podobného ražení mezi 25-33 lety, kdo to má v hlavě srovnané a ví, co chce. Hledám aktivního člověka, co ale umí relaxovat a občas i lenošit, někoho, pro koho jsou hodnoty jako pravdomluvnost a věrnost nejen pojmy a kdo se umí radovat z maličkostí. Miluji knihy, cestování a svou práci, mám ráda své přátele a vážím si dobrých lidí. :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  20 let | Praha
Rád bych našel slečnu, které nejsou cizí procházky, výlety, dlouhé diskuse, nebo třeba fotografování :) . Rád bych našel slečnu, které není jedno jak vypadá, ale zároveň nepotřebuje vynikat ve všech sportech. Rád bych našel slečnu, která je z Prahy, přiměřeného věku a s dostatkem času a odvahy se seznámit. Rád bych našel slečnu, která se umí rozepsat, má inteligenci a nepochybuje o sobě ;) Rád bych našel slečnu,která se v tomto inzerátu najde a nebude se bát zkusit to a napsat, odpovím všem
DETAIL / ODPOVĚDĚT