Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  35 let | Hradec Králové
ahoj. Jsem svobodný, normální, obyčejný kluk, nekuřák, bez závazků. Rád bych už budoval vlastní zázemí a rodinu. Hledám slečnu, bez závazků, nekuřačku, hodnou, milou, trošku tolerantní a hlavně, která by to myslela vážně. Rád zajdu třeba kina, na kolo, lyže, pizzu, koncert, posedím s přáteli a pod. Pokud chceš vědět víc, klidně napiš ....... :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  59 let | Roudnice nad Labem
Tak Ti nevím, Karle, přivezou to uhlí nebo nepřivezou? Škudlilové, kteří zde hledají sex zdarma, amatérští olympionici, odmítající brát na vědomí infarkt v tomto věku jako realitu, odchylky od normálu typu inzerujících lízačů ap. ? To tady fakt není normální chlap nad 175 a ZŠ, někde mezi Roudnicí a Brandýsem nad Labem, který chce ještě normálně, hezky a pohodově vybudovat případně i trvalý vztah? Jednou za rok moře, sem tam nějaký welnes, výlety po naší zemi, co budeme chtít.....
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  51 let | Blansko
Hledám muže na vážný vztah a vše krásné co k tomu patří :-) Nejlépe Blansko :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Pelhřimov
Hledám ženu kamarádku vztah od 25 do 40 let, která by mě měla ráda, chodila se mnou na procházky, výlety, povídali si. Tímto, prosím nějakou dobrou duši, která by se chtěla seznámit. Michal, je mi 35 let, tmavé krátké vlasy, štíhlý, ZTP/P, sluchadla, inv. vozík. Při oblékání a osobní hygieně nutná pomoc asistence. Rád cestuji. Zajímá mne PC, nekouřím, alkohol nepiji. Bydlím s rodiči. Jsem normální kluk s hendikepem.Prosím o zaslání zprávy a fotografii.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Praha
Čistě teoreticky, třeba se tu najde sympstická slečna, která se opravdu chce seznámit, pravděpodobnost je to sice malá a že to vyjde ještě menší.... Jenže co kdyby náhodou.... vlastně se stačí jen ozvat a pak už záleží jen na nás. Nehodlám tu vypisovat své přednosti jako ostatní, jelikož mi nepřísluší toto soudit a pokud si je nechceš nalézt sama, je to jen Tvá chyba :-) Zn.: Originální a zajímavé odpovědi mají samozřejmě přednost :-))
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Praha
Hledám kamarádku silné postavy na společné víkendové výlety v okolí Prahy i dál. Nejlépe pravidelně.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  50 let | České Budějovice
Ahoj,rád bych poznal milou,příjemnou,štíhlou inteligentní ženu,nekuřačku,s romantickou duší a úsměvem na rtech,se kterou bych mohl společně sdílet všechno to krásné...co život přináší....Pokud jsi to právě Ty, budu moc rád,když se mi ozveš. Za Tvou odpověď Ti předem děkuji.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  58 let | Brno
Ahoj, hledám kamaráda, který si chce dopisovat, - ozvi se, budu ráda, Dobra
DETAIL / ODPOVĚDĚT