Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  40 let | Olomouc
Ahoj všem aktivním, temperativním ženám. Vyhlašuji výběrové řízení na aktivní parnerku! Pod slovem aktivní myslím, ženu co se nebojí bláta, vzít na záda batužek a vyrazit do hor, jít si zaplavat, večer strávit u vinka a ve společnosti hudby a tance. Mám rad sport, rad vyrazím za kulturou, baví mně poznávat nová místa a lidi, posedět s přáteli, ... Pište a dozvíte se víc!!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Praha
Hledám ženu na vážný vztah
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  55 let | Praha
Odepiš nehledáš-li lýžaře,cestovatele,cyklistu, triatlonistu, olympionika,kulturního referenta,tanečníka,vyholeného suvenýra s řetězi a deseti kérkami, ale "jen" stabilního,hodného, věrného, štíhlého, nekuřáka, nepote(n)tovaného nepiče a k soužití. Ale chápu na co tolik mužů,postačí jeden..Eventuelní zájemkyně hledající vztah a soužití ve dvou v Praze, a co pošle aspoň tři řádky o sobě a s fotem, vítána. Ať je máj či leden, zde je volný právě jeden. A ten 1.máj se blíží.....Praha.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  26 let | Zlín
Ahoj, ráda se seznámím s normálním, pohodovým klukem, který ví, co chce. Nejlépe nekuřákem. Jsem normální holka, žádná barbína. Mám ráda přírodu a zvířata. Ráda se bavím, zkouším nové věci a cestuju. Jsem pro každou špatnost. Jsem upřímná, optimistická, věrná, někdy trochu potrhlá, ale vím, co chci...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Pardubice
Rád poznám prima ženu, 35-45 let, která už ví co chce. Společně strávený volný čas, dál se uvidí podle sympatií. Pardubice a blízké okolí.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  46 let | Praha
Hledá se sympatická, svěží jarní slečna plná energie...nejlépe cvičitelka nebo sportovkyně.. :-)...ale netrvám na tom :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Náchod
Co hledám? Teplo. Teplo, které vznikne v oblasti mého srdce při pohledu do tvích očí. Všechno ostatní je už pouhá otázka komunikace.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  43 let | Brno
Hledám muže co má šarm, se vtipem na rtech, empatického, citlivého... Pro vzájemnou oporu, sdílení,respekt, souznění i inspiraci. Co bude mým ochráncem. Někoho s kým bude svět hezčí a prožijeme spolu nejlépe zbytek života :).
DETAIL / ODPOVĚDĚT