Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  54 let | Praha
Velikost člověka se nedá měřit jen na centimetry od temene k patě. VELIKOST ČLOVĚKA JE TOTIŽ TROJROZMĚRNÁ. Určuje ji: hloubka duše, šířka srdce a výška intelektu. Přála bych si poznat někoho, s kým by se duše prohloubila, srdce rozšířilo a intelekt se zvýšil. Být prostě větší - ve dvou.... VE DVOU SE TO LÉPE TÁHNE, NEBO NE? Proto hledám jen inteligentního rozumného pracovitého muže s optimistickým pohledem na svět....
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Hodonín
Ahoj, ani nevím jestli jsem zde dobře, ale tak nějak se snažím tomu věřit..Co tu hledám? Fajn holku, z které se posadim na zadek...která mi sedne, hlavně teda charakterově...holku, která má ráda přírodu, hory v lete i v zimě, kolo, procházky, výlety....která by raději bydlela v domečku, než v bytě, která si ráda něco vypěstuje...už pro ten pocit...jestli vidíš aspoň částečnou shodu, neboj se a písní..foto rád pošlu!!!! Věřím, že mám co nabídnout;)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  51 let | Plzeň
Jaro se blíží...je třeba se seznámit, abychom si mohli dát polibek pod rozkvetlou třešní.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Příbram
Vyrazíme na lyže? sezona končí, popovidat, dál se uvidí. Pokud nemas pujcovna je na každem svahu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  51 let | Ústí nad Orlicí
Březen za kamna vlezem,jak se praví......Já už ale u kamen nebudu vysedávát a vyrážím do přírody vítat jaro.Pokud se chceš přidat,ozvi se.Jen to má pár podmínek,to ale už osobně.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Hranice
Šikovné a hodné ženy kolem 40 nejsou vůbec na skladě. Velmi vzácné zboží!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  56 let | Svitavy
Budeme dva, dva na všechno, na lásku, život, na boj i bolest, na hodiny štěstí. Dva na výhry i prohry, na život a na smrt - DVA! A proto hledám toho druhého někoho kdo se mnou bude sdílet vše co život přinese. Teď něco malo o mě je mi teměř 56 rozvedený .Žiju ze svou studující dcerou 16 letou.Nejsem přímo ze Svitav.Setkání u kavy vše urychlí ...Foto za foto.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  49 let | Teplice
Hledam zenu k vaznemu seznameni
DETAIL / ODPOVĚDĚT