Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  33 let | Liberec
Hledáš plnohodnotný a trvalý vztah? Jsem pozorný a spolehlivý, dokáži rozesmát, podpořit i naslouchat. Baví mě cestování a sport. Měřím 185 cm, hnědé oči i vlasy. Rád poznám inteligentní, milou a pohlednou nekuřačku všestranných zájmů. Odpovědi prosím s fotkou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  57 let | Benešov
Hledám štíhlou, tolerantní, chápavou a monogamně zaměřenou partnerku pro společné chvíle. Mohu seriózně oplatit. Jsem rozvedený ( 22 let manželství). Děti nežijí trvale se mnou. Chybí mi upřímný vztah a vzájemné porozumění. Upřednostňuji ženu, která již nechce další děti a má případně své vlastní ve věku nad 17 let. Vyřešená minulost důležitá. Ideální věk 44 - 50 let. Věřím, že jsi. Jsem celkem pohodový člověk a žiji tady a teď. Ženy bez aktuální fotografie, nad 50 let NEPIŠTE. Setkání napoví.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  52 let | Kolín
Umíš nosit střevíčky, botasky i pohorky ? ? ? Tak Tebe hledám. Nekouřím, nepiji a nemluvím sprostě. SŠ, 180cm, s úsměvem na rtech.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | České Budějovice
Rozvedený ,sportovně založený muž s jedním závazkem,hledá ženu ,která ráda běhá, cvičí,má ráda dobré jídlo a víno...ale i zajde do přírody nebo kina...jestli tu nějaká je,ať se ozve??budu se těšit ...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | Pelhřimov
Hledám kamarádku, lásku, vztah nejlépe v tomhle pořadí :) Rád bych našel holku která má otevřené srdce, na nic si nehraje, je sama sebou. Fotku vyměním, i když to pro mě není to nejdůležitější.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Teplice
Hledám partnerku na společenský ples sportovců 17.3.2018 v Teplicích. Očekávám pohodovou, usměvavou dívku štíhlé(normální) postavy do 37 let. Setkání předem a nějaká záliba v oblasti turistiky, cestování a sportu vítána;-) Těším se:-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  30 let | Liberec
Jsi sám a chtěl bys to změnit? Chtěl bys vážný vztah? Je ti okolo 30? Jsi nekuřák? Rád výletuješ po okolí, ale i cestuješ dál? Rád si pustíš film, ale i něco přečteš? Říkají ti něco základní morální hodnoty?Jestli jsi na většinu otázek odpověď ano, tak to vypadá, že máme alespoň něco společné a byla bych ráda, kdybys zvážil možnost napsat mi vzkaz.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  51 let | Brno
Hledám správnou ženskou se smyslem pro humor pro společný život.
DETAIL / ODPOVĚDĚT