Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  46 let | Liberec
Rád se seznámím se spřízněnou duší, a s radostí poznám ženu, vyznávající správné hodnoty v životě...řadím k nim i umění vypnout a užít si pohodu, zájmy, milý humor a radovat se i z maličkostí. Dál se uvidí, možná to blýskne.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | Praha
Ahoj.je mi 25. Jsem pracovně vytížený ale sám a samota je hrozná..rád bych našel milou a hodnou polovičku kterou bych mohl milovat. Měla by jsi mít ráda děti, ano, mám dítě.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  58 let | Hradec Králové
Najde se tu sympatický volný chlap nad 53 let a nad 175 cm? Nejen pro hezké chvíle , ale třeba na kulturu, výlet, Vánoce?Ženatí, zadaní a pánové pod 53 let prosím nepište.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Plzeň
Svobodný, bez závazků, nekuřák hledá dívku přiměřeného věku , nekonfliktní, sympatickou,věrnou, a spolehlivou dívku z Plzně a okolí pro společnou budoucnost...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  39 let | Praha
Hledám volného, odvážného a veselého muže, který by risknul vážný vztah s vdovou se dvěma holčičkami, pomohl by vytvořit znovu báječnou rodinu s vřelými vztahy.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  24 let | Praha
Ráda bych se seznámila s někým, komu není cizí sarkasmus a černý humor. Dokáže mi odpovědet něco lepšího, než odpověd, kterou kopíruje všem, nebál by se sníst chobotnici, jet do Rumunska nebo třeba do Vietnamu, pro partnerku by snesl modré z nebe a měl ji rád i s velkýma bokama. Na oplátku nabízím skvělé vlastnosti jako drzost, rejpavost a neustálý ztrácení ponožek. Mohu ti ale zaručit, že tu pro tebe vždycky budu - v tom dobrým i v tom zlým. S ponožkama i bez nich.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  24 let | Olomouc
Hledá se holka do nepohody! Mající ráda pohyb, přírodu, hory a s tím související romantiku. Která dokáže nazút toulavé boty a vyrazit za nebem, či dokáže vyměnit strop za nebe plné hvězd. Ve dvou je přeci toulání životem i přírodou krásnější! Najde se zde?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  55 let | Ostrava
Bylo by hezké zase s někým sdílet společné zážitky, mít s kým usínat, s kým se ráno probouzet, s kým se smát a cítit se krásně.....obdivovat ho, strachovat se o ni a vůbec prožívat všechny ty hezké věci, co k partnerství a lásce patří......Najde se nějaká taková?
DETAIL / ODPOVĚDĚT