Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  38 let | České Budějovice
Ahoj, hledám paničku :) jsem přítulnej, nekoušu(někdy), a žeru všechno. :))
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  46 let | Český Těšín
Ahoj,hledam poctiveho,sympatickeho muze,na zacatek pratelstvi..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Kolín
Představa kdy žena bude chtít děti jen semnou je prostě neodolatelná -:) Najdu tady ženu na pořád která by mě milovala a byla semnou šťastná .. Více přes mail .
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  52 let | Praha
Jsem pohodový muž středních let, s vyřešenou minulostí. Rád tu poznám příjemnou a sympatickou mladší ženu. Navrhuji se osobně setkat napoprvé třeba i jen na krátkou chvilku a můžeme si přitom o sobě navzájem říci více. Pokusíme se tak poznat zda jsou možné mezi námi nějaké vzájemné sympatie. Ozveš se?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  68 let | Brno
Js-li sama, určitě se ozveš. Jsem také sám a hodlám to co nejdříve změnit. Tmavovlasé a dlouhovlásky bych uvítal. Není podmínkou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Praha
Rád bych poznal partnerku, parťačku pro život, se smyslem pro rodinu, výlety, rekreačně sport, humor ... Mám práci, která mě naplňuje, jsem aktivní se zájmem o přírodu, cestování a památky. Hledám ženu spíše klidnější povahy, se smyslem pro humor, menší postavy a bez závazků. Jsem zpočátku rezervovanější, proto více informací emailem a foto si rád vyměním soukromně. (Praha a okolí)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  65 let | Zlín
Léta přibývají, dozráváme, tak se aspoň snažím dozrávat do krásy člověčenství a zpětně se taky obklopovat takovými lidmi, abychom naplnili vědomí smysluplné, vzájemně obohacující jsoucnosti. Po úrazu hůř chodím, jinak OK. Jsi-li na tom podobně s hendikepem, nebo bez, /kdo v našem věku nějaký nemá?/, ozvi se mi. Nejraději vyšší post. Sš, Vš. Pánové, kteří hledáte jen flirt a zábavu, ženatí, mladší 60 let, prosím nepište!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  52 let | Nový Jičín
Ahoj, hledám na těchto stránkách vážný vztah. Jsem spolehlivý fin. zajištěný nekuřák abstinent který se na nic nehraje, sportovní postava. Rád by tady našel příjemnou nekuřačku štíhlé - sportovní postavy, výška 160-165 cm, do 50 let. Kultura cestování památky turistika příroda sporty atd. N.Jičín, Frenštát pod R. Rožnov pod R. V.Meziříčí, F.Místek, Ostrava.
DETAIL / ODPOVĚDĚT