Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  38 let | Děčín
Zdravím. Nezadaná žena, která by mě měla ráda by se tu našla? Jsem romantik, co má rád toulání přírodou a preferuje klid a samotu. Najdu tě?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  31 let | Tábor
Chci nebo bych chtela chlapa ktery vi co chce......
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  65 let | Česká Lípa
jsem nekuřačka,ráda přírodu a ráda cestuji.Bez fota neodpovídám
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  36 let | Brno
Hledám vztah,kde je ohleduplnost, blízkost i prostor. Vztah kt. spoluvytváříme, o kt. mluvíme,kde jsme sebě-vědomí,spolehliví, féroví. Hledám bezpečí domova,kde můžeme být sami sebou a za sebe,s radostmi i smutky. Domova,kde slaďujeme potřeby všech (2+1 do budoucna:). Spíše městská holka,citlivá,hloubavá,s hlavou v oblacích i nohama na zemi. Plavkyně a zimnobruslařka (jinak nesportovkyně), nadšenec příběhů čtených, hraných na menších prknech i plátnech, sdílených v kavárnách, na procházkách.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Rychnov n. Kněžnou
Hledám ženu v okolí Rychnov nad Kněžnou, Hradec Králové, Pardubice, Náchod, která má srovnané životní hodnoty a priority, která ví co chce. Má vyřešenou minulost a závazky, abychom neřešili víc minulost, než přítomnost a budoucnost. Ženu, která ví oddělit pracovní povinnosti od soukromí a umí odložit mobil, notebook, TV stranou a věnovat spoločnej čas novýmu vztahu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  38 let | Praha
Jezdit na vejlety, šplhat na kopce, zaletět k moři, přes týden užívat svodů velkoměsta a na víkend vypadnout ven, vypít spolu láhev vína (či dvě:-) a moci se bavit o všem a ničem a zjišťovat, že nás to spolu baví a jde a tak vůbec...:)A poněvadž jsem staromódní, myslím si, že na počátku by měla být tělesná přitažlivost, jiskra, kouzlo nebo jak se tomu říká,ale co člověk celkem spolehlivě pozná. Já 37/178/68, bydlím v Praze, nekouřím, bez závazků - ty podobných "parametrů.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  49 let | Praha
Hledám štíhlou dlouhovlásku, která by chtěla založit rodinu..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Praha
Ahoj, obyčejný chlap hledá k sobě protějšek :). Nemám moc příležitostí, tak to zkouším tady...tak pokud to máš podobně nebo i úplně jinak, ozvi se :). Martin.
DETAIL / ODPOVĚDĚT