Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  33 let | Brno
Rád bych touto cestou poznal holku/ženu spíše klidné povahy, která bere život s nadhledem a nemá potřebu cokoli předstírat. S vlastními názory a zájmy, hledající parťáka do další, společné životní etapy. Mohl bych jistě vymyslet spoustu různých požadavků, ale nakonec rozhodují především vzájemné sympatie - třeba nás to společné spojí a to různé obohatí. Sám sebe popsal jako samostatného, komunikativního, kreativního, spolehlivého realistu a především člověka, který sám sebe nebere nijak vážně :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  30 let | Praha
Hledám pravou lásku...... Mám syna 3 roky - ale otce nehledám.... 29-35let, 185cm ++, Praha, romantika, někoho pěkného... Žádného milence nehledám.... Nejsem hubená, za to upřímná a dokonce mám i něco v hlavě... Neodepíši všem!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  32 let | Ostrava
Hledam muže ve věku 33 až 43 let hodneho,věrného,rodinny typ,domaci kutil,trpeliveho,finančně zajištěneho...jsem rozvedena 4 roky a rok a pul po vztahu..mam syna 6 let
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  54 let | Brno
Hl. kamarádku, klidně třeba i více, jsem bez závazků z Brna...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  47 let | Praha
Hledám romanticky založeného muže, který ještě věří na upřímnou lásku...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  69 let | Opava
Vdova hledá kamaráda,ráda cestuji,chodím do divadla.Samota je zlá.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Zlín
Rád bych tady našel slečnu, se kterou bychom si vzájemně padli do oka a rozuměli si natolik, aby jsme se oba chtěli znovu a znovu vidět a rádi spolu trávili čas-jít na procházku, na bazén, do sauny, třeba si i zacvičit, posedět, povídat si, pomazlit. Prostě vzájemné poznávání, sbližování, vztah. Nekuřačka vítána.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Havlíčkův Brod
Rád bych zde našel rovnocenou partnerku, tedy dospělou, pracující ženu, která už ví, co od života chce. Partnerku, která chce postupem času budovat vážný vztah. Také bych byl rád, kdyby měla nějaké podobné zájmy. Já velice rád cestuji, hlavně poznávací zájezdy - po Evropě, ale i mnohem dál. Také miluji hory, hlavně v létě, ale i v zimě je tam určitě co dělat. Rád navštěvuji hrady a zámky, i různé jiné památky, divadla, kina aj.Je-li čas, tak si i rád zasportuji (např. kolo, brusle, běžky ...)
DETAIL / ODPOVĚDĚT