Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  34 let | Vysoké Mýto
Cauvec dá se zde najít obyčejná fajn žena co se opravdu chce seznámit.?Žena co nemá předsudky a nesoudí člověka Podle fotky.ta totiž moc o člověku neřekne..Pokud se zde toulá fajn pohodarka se smyslem pro humor optimistická veselá věrná upřímná se smyslem pro rodinu nikoli zábavu a pití.Tak se klidně ozvy za to nic nedáš a já tě neukousnu ..:-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  51 let | Praha
VŠ 50 let, zajištěný, stále slušně vypadající, s vlastním bytem...hledá kvůli nedostatku jiných příležitostí touto cestou štíhlou a hodnou přítelkyni ve věku 40-49 let. Zájem o umění, kulturu, knihy, historii, sport a cestování.....vítán.Nejlépe z Prahy či blízkého okolí. Prosím jen vážně míněné odpovědi. Najdeme se?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Pardubice
Říkám si jestli to tady má nejaký smysl a jestli vůbec nekdo stojí o vážné seznamení přijde me to že vetšina lidí neví co chce.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  31 let | Praha
Já hledám muže od 32 do 45 let, pro zajímavou dialog, a pak ukáže čas. Mi poslat své fotografie v reakci na váš příspěvek.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  62 let | Třebíč
hledám ženu na vážné seznámení kolem 60 let a nejlépe kuřačku jsem kuřák svobodný
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  48 let | Chomutov
Hledám cit nejkrásnější...lásku...v podobě něžného romantického muže. Nechci nic víc...jen muže s kterým budeme bohatí na lásku kterou si spolu postupně vytvoříme...budeme jeden pro druhého, potřebovat se...vnímat vzájemnou blízkost a důležitost když nebudeme spolu... Muže s kterým bychom si vytvářeli postupně budoucnost....jsem nezadaná, 48 let/ 160cm, štíhlá černovláska....není to hra...jen obyčejné přání... Prosím opravdu moc... nepište, kdo to nemyslíte vážně....
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Kolín
Rád bych poznal fajn slečnu a je jedno jestli si malá široká -:) Ale ocením když si budem rozumět a budeš se chtít vídat ... A kdyby přeskočila jiskra jenom dobře -:) Radek
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  52 let | Praha
Jedna žena s dívčí duší, co jí úsměv stále sluší, co kdyby se tady našla a na kafe se mnou zašla ? Příště můžem pobýt venku, pak i v teple dát si sklenku. Bude-li nám spolu krásně, nebudu víc psát už básně. Ledaže bys přemlouvala a za každou pusu dala. 
DETAIL / ODPOVĚDĚT