Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  18 let | Zlín
Ahoj, touto cestou zkouším najít kluka, který nehledí nato jak holka vypadá, ale jaká holka je uvnitř. Jinak mělo by ti být tak 20-27let:) Kluk který je hodný, milý, má rad srandu, má rád zviřata:) Jinak něco málo o mě . Jmenuji se Jana. Je mi 18let. Bydlím v Kroměříži. Mám ráda procházky, vylety, cestovaní, sledovaní filmu, zvírata:) Miluji vaření!:) chceš vedět více? tak napiš budu se tešít:) zatím pa:)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Praha
Najde se tu fajn holka na seznámení, nějaké to flirtování, klidně i víc, podle toho jak by se to vyvinulo :) Bydlím v Praze 8. Budu se těšit :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Litoměřice
Třeba jsem ten, koho zrovna hledáš, ten, koho ve svém srdci tak postrádáš. Ten, co tě políbí, a dobrou náladou tě naladí, když máš špatný den, a nechceš se smát, pohladí tě po vlasech, ten, co tě má rád. Třeba zrovna já, čekám právě, jenom na tebe. Stejně jako nejvíc, zářící hvězda, která září do nebe. Věřím, že někde jsi, jako si věříš ty, že jsme tady, my dva, stvořeni jen pro sebe. Věříš ty, věřím já, že budem spolu brzy, ty a já...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  38 let | Ostrava
Hledám parťáka. Chlapa, který nepotřebuje jít v pátek do hospody, protože je pátek. Chlapa pro společný čas, procházky, výlety
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Třebíč
Vtíravá zima se začíná hlásit o nadvládu, studí a chladí ... nebylo by příjemnější čelit tomuto nečasu ve dvou a zahřát se prozatím alespoň milým slovem?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Hradec Králové
Ahoj rád bych zde poznal upřímný protějšek.Jsem prý sympatický,zcela jistě pracující,s minulostí téměř vyřešenou a z každého problému se nehroutící vyrovnaný kluk.Priorita je pro mě upřímnost a sympatie.Věk,vzdálenost nebo závazek nerozhoduje.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Vsetín
Jsem pro skoro jakoukoliv aktivitu (sport, kultura, tanec, relax...), pokud je v příjemné, ženské společnosti, která je na tom podobně. Rád zkouším, poznávám nové věci. Najde se tu podobný ženský protějšek?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  49 let | Havířov
Nejsem žádná twigi, ale kus ženské (výška 165, váha 87) se srdcem na dlani, která by jej ráda dala muži - abstinentovi, který mne bude milovat takovou jaká jsem. Mám ráda přírodu, divadlo, kino, pěknou knihu a nevyhýbám se záběvě s přáteli ani zábavám tanečním. Ráda vařím a říkají že i dobře. Najde se muž přiměřeného věku, který nezapomněl, že člověk může lásku dát.
DETAIL / ODPOVĚDĚT