Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  52 let | Liberec
HLEDÁM TE... Jsem alternativní, citlivá, mladistvá, láskyplná holka se srdcem na dlani a hledám muže s duší kluka a fantazií, věčného snílka a přírodního pohodáře, který se ještě chce a umí bláznivě zamilovat. Touha je zázrak... Nechci materiálně zaměřeného sebestředného muže, nechci alkoholika ani umanutého sportovce.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  46 let | Praha
Jsem sympaťák, nejsem zlý, nemám se špatně a nebydlím pod mostem. Mám pár obleků, pohorky i pruty na ryby. Z nedostatku příležitostí hledám sympatickou dívku/ ženu z Prahy do 45let, která rozumí tomu, že když hraje fotbal Real Madrid, tak prostě žádná Ordinace v růžové zahradě nebude. A když si lásko budeš chtít zajít nakoupit pár nových hadříků, k tomu mě fakt nepotřebuješ. Mám jedny nervy. Jsem chlap se zlatým srdcem, tak jestli chceš, tady mě máš. 46/182/83
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Havlíčkův Brod
Ahoj, hledám ženu, která také nechce být úplně sama. Jsem samotářský, dlouho sám, ale chtěl bych poznat někoho, na koho bych se těšil, s kým bych mohl trávit nějaký čas. Rád jezdím na kole, chodím na procházky.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Hradec Králové
Hledá se touto cestou pohodová věrná dívka do 30let která je štíhlá až plnoštíhlá a chtěla by vážný vztah s výhledem na založení rodiny pokud máš ráda přírodu romantiku zvířata nebo jen tak lenošit u telky tak mi napiš HK a východočeský kraj
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  51 let | Liberec
Nehledám, ale rád bych potkal příjemnou, inteligentní, sportovně založenou ženu, které chybí odpovídající protějšek. Co hledám to nabízím.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Praha
Příjemný muž hledá fajn ženu k zimním návštěvám divadelních představení a různých kulturních akcí, v létě třeba do Tater.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  48 let | Zlín
Mám spoustu aktivit a zájmů,práci,ale chybí mi milé slovo,úsměv,přitulit se...pro někoho žít,milovat a prožívat společné krásné chvíle.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Praha
Zajímavé, že alkohol a cigarety velmi vadí, tedy cigára mně také, jsem nekuřák, ale pivo si k jídlu nebo na výletě rád dám, ale závislost na práci, penězích, sportu (adrenalinu), utrácení (shopping), mnohdy i půjčování si peněz, přihlouplné masové pseudokultuře nevadí. Takže kdyby se našla žena, která z těch závislostí uznává též jen tu skleničku na dobrou náladu, kuráž, zahřátí a zároveň nemá dluhy ani děti, tak jsem tady. Vzájemná péče, láska, partnerství, příroda, výlety, péče o zvířata.
DETAIL / ODPOVĚDĚT