Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  38 let | Zlín
Hoch (s) životem srovnaný, protějšek hledající, rád pozná ženu upřímnou, inteligentní, se smyslem pro humor a také s určitou dávkou tolerance a pochopení. Já VŠ/38/187 etc.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  49 let | Praha
Rád bych poznal inteligentní, šarmantní, sportující ženu
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Brno
Našla by se tu milá, hubená holka (26-36 let), která hledá lásku a vážný vztah. Jsem inteligentní a docela pohledný muž. Pokud ses poznala, určitě napiš. Foto a více informací o sobě pošlu obratem.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Ostrava
Partnerku z Ostravy či blízkého okolí 26-34 štíhejší či normální postavy se smyslem pro humor pro trvalý vztah,rodinu,oporu a život.POUZE VÁŽNĚ.Mám normální zaměstnání,jsem zručný,obyč auto,vlastní byt,nejsem bankomat,dluhy nemám a omezovat se už nenechám.V
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  51 let | Bohumín
Bydlím sám ve starším baráčku se psem a kočkami. Domácí typ, který se stará o zahradu, pěstuji hroznové víno. Rád vařím , když mám pro koho. V létě rád chodím po horách, na podzim houbaření.Mám rad když se říká pravda i když někdy bolí.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Hodonín
Dobrý den.Cítíš se jako obyčejná, ale slušná, čestná a citlivá žena? Chtěla by si tu najít normálního citlivého chlapa, spřízněnou duši? Někoho na obyčejné věci, které ve dvou dostávají jiný rozměr? Chtěla by si muže, který s tebou půjde třeba i na romantický film do kina, nebo s tebou pojede na výlet?Chlapa se kterým se neztratíš v cizím městě, co ti udělá snídani jen tak, aby vykouzlil na tvé tváři úsměv, empatickou duši, která pozná když tě něco bude trápit?Pokud ano tak prosím napiš.Karel
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  41 let | Praha
Ahoj ráda bych zde poznala usměvavé děvče co se neumí mračit.Taky bych ráda seznámila s někým,s kým budu moci trávit volný čas,procházky,kolo,výlety kultura.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  44 let | Šumperk
S radostí očekávám muže, se kterým je možné prožívat souznění, klid, pohodu a radost a měl rád děti.....aby byl komunikativní, tolerantní a s vyřešenou minulostí....netoužím po alkoholikovi, kuřákovi, ženatém nebo zadaném, manipulátorovi, psychickém mrzákovi, sexuálním loudilovi nebo sponzorovi. Měl by být vyšší než já a do 50-ti let.
DETAIL / ODPOVĚDĚT