Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  38 let | Tábor
Ahoj milá dámo, slečno nebo paní. Nechtěla by jsi jít na procházku nebo jet na výlet? Nebo si jen tak sednout a povídat si, popřípadě někam zajít? Pokud ano a mám to štěstí, že tě maličko zaujal můj inzerát nebo ksichtík, určitě napiš. Mé zájmy jsou výlety a procházky, cestování, vlaky a železnice, fotografování, poznávání nových míst..... Pokud máš děti, můžeme zajít na zmrzlinku nebo na dětské hřiště. Hledám vážný vztah, ale nebráním se ani kamarádství. Budu se těšit na tvojí odpověď. David.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Boskovice
...fajn milou nekuřačku...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Ostrava
ahoj,hledám ženu,slečnu která má rada hory :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  18 let | Praha
Ahoj :) Hledám nějakou milou slečnu, která by popsala a pak se třeba seznámila :) budu rád, když napíšeš :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  53 let | Frýdek-Místek
Ahoj hledám hodnou ženu pro vztah zatím kamarádský později vážný.Nehledám flirt ani povyražení na pár nocí a určitě nechci skákat hned do postele jen nechci tlačit na pilu. Mám zájem o vztah založený na vzájemné důvěře a toleranci, chci aby má partnerka věděla že se o mě může opřít a spolehnout v každé situaci a dělit se o každodenní starosti i radosti. Tak pokud tu žije taková tak se ozvy a něco s tím spolu uděláme, foto můžu poslat na email.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Olomouc
MUZ 43 HODNY A VERNY HLEDA TOTEZ
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  48 let | Havlíčkův Brod
Hledám pohodovu ženu z Havlíčkova Brodu pro společný život. Společně se smát a radovat z maličkostí, vždyť život je tak krásný
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Ostrava
Ahoj, jsem kandaulista, svobodný, nezadaný, bezdětný, srovnaný sám se sebou, velmi dobře zajištěný. Zní to asi jako spousta superlativů, ale jsem taky normální pozorný chlap s kterým se žena nenudí. Rád bych touto cestou poznal dívku/ženu pro případně i trvalý partnerský vztah. Takovou, co neumí, nebo nechce být věrná a se zázemím i láskou doma chce nadále podnikat různá dobrodružství :-) Je mi 29, bydlím v Ostravě a sexuálně jsem schopný. Odpovědi prosím s fotkou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT