Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  51 let | Praha
Ráda bych potkala sympatického vysokého Pražáka , + - 50 , který postrádá příjemný doprovod za kulturou.Nechci se k někomu stěhovat, ani nehledám živitele.Chci se jen a jen seznámit a třeba nám štěstí a náhoda půjde naproti.....
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  27 let | Praha
Hledám zde inteligentní a usměvavou ženou z Prahy na vážný vztah, nejlépe ve věku 24 - 30 let. Rád sportuji, cestuji, poslouchám hudbu a občas se podívám na nějakou zajímavou komedii nebo drama. Momentálně jsem pracovně vytížený a bude tomu tak nejspíše i v několika příštích měsících. Mám v podstatě volné jen části víkendů a svátky. Proto upřednostním někoho, kdo je na tom s časem podobně, lépe si v tomto porozumíme. Pokud tedy nejsi kuřačka a nic z toho tě neodradilo, budu rád, když napíšeš. :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  57 let | Karlovy Vary
Štíhlá 57/175 stále věří a stále doufá že najde konečně jehlu v kupce sena, dobře tak jehlu ne, ale partnerku případně kamarádku. Je to těžké, ale kdo nic neudělá nic neztratí ale také nic nezíská.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | Praha
Ahoj, je mi 28 let rád bych se touhle cestou seznámil s holčinou 22-28 let, nejlépe nekuřačkou, se kterou bychom na tom byly stejně. Rád chodim do přírody, na kolo, plavu, nebo rád zajdu na koncert, do čajovny a nebo se rád válim u TV :D asi tak jako to má každej... Napiš rád tě poznám ;)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | Česká Třebová
Hledám milou,hodnou, sympatickou dívku co umí něco uvařit :) co si ráda užije nějakou tu zábavu:) prostě hledám holku do pohody co není levá :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  29 let | Praha
Rada bych se seznámila s příjemným klukem z Prahy, se kterým bychom byli na společné vlně.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Praha
Ahoj, najdu prima chlapa, který už ví co opravdu chce? Život ve dvou pro hezké zítřky? Já 36/170/100. Mám rád toulky přírodou, saunu, otužování, dobré jídlo i kvalitní víno. Pracuji v laborce a to mě baví, rozhodně mám rád pohyb, hudbu a chybí mi fajn parťák pro spokojený život. Najdeme se? Je toho hodně,co chci prožít. Tak aby jsme to vše spolu stihli.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Ostrava
Najdu tady ženu ve věkovém rozmezí 25-37let, která vypadá k světu, je zdravá, štíhlá a ještě nemá děti a vyřešený život??? Jsem svobodný, pohledný, inteligentní muž, bohužel, není tady z koho si vybrat, tak možná ty, která tady nahlídneš a budeš tu nová. Zatím jsem tady měl štěstí potkat pouze krásné Rusky z Ruska, těch tady na seznamce je opravdu hodně.
DETAIL / ODPOVĚDĚT