Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  39 let | Praha
I když k životu mám vše, co potřebuji, tak stále mi něco malého schází.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Mladá Boleslav
Pojedeš se mnou v létě na dovču? Čas rychle letí,hledám dívku která touží po spokojené rodině stejně jako já..nejlépe z vesnice,nebo by na vesnici chtěla bydlet a přistěhovat se ke mě,nejlíp okolí Turnova,Jičína, Mladé Bolky.. Mělo by ti být něco mezi 24 a 37 lety a mít ráda rekreačně jízdu na kole,výlety,cestování,filmy a fotografování... Budu se těšit na případné reakce..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  43 let | Cheb
Hledám VŠ vzdělaného muže do 45-ti let, vyšší sportovní postavy na prožití příjemně strávených chvil jak v soukromí, tak i ve společnosti s výhledem na možný trvalý vztah. Prosím foto.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  41 let | Liberec
Někdo aspoň trochu s nadhledem k ženským slabostem? Kdo se cítí občas sám? Kdo se nechce hned stěhovat a kroužkovat se? Z Liberce? Přiměřeného věku? (Tedy spíše plus.) Copak jsem vážně tak zlobila? Sssakra. No zřejmě ano. Že už ani magie nezabírá. Hm hm hm.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Ústí nad Labem
Ahoj, delší dobu jsem už sám a chtěl bych to změnit. Jak se říká zkusit se má vše. Rád bych si s tebou dopisoval pokud bys měla zájem. Něco bychom se o sobě dozvěděli a pokud by zájem byl i nadále, tak bychom se mohli osobně sejít. Následně setkání by ukázala zda bychom byli jen přátelé a nebo je šance na nějaký vážnější vztah.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Ústí nad Orlicí
Asi nemá cenu se příliš rozepisovat, vždy je důležité až osobní setkání. A tak si říkám, že je na čase najít nějakou fajn holku pro život. Žádné extra požadavky nemám jen, by neměla být,zatížená přemírou minulých vztahů. Vyměníme pár řádků, zajdem na prochajdu a uvidíme zda-li se budeme chtít ještě jednou vidět. Už teď se těším
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  46 let | Ostrava
Nejsem ztroskotanec, ani zlatokop. Člověk když chce,dokáže všechno na světě. Hledám už jen někoho s kým nám bude fajn.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | Ústí nad Orlicí
Ahoj, hledám fajn holku pro vážný vztah...Pracuju, nekouřím. Mám rád zvířata, přírodu, výlety...
DETAIL / ODPOVĚDĚT