Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  51 let | Praha
Jsem rozvedený, pohodový muž s vyřešenou minulostí. Rád tu poznám příjemnou a sympatickou mladší ženu. Navrhuji se osobně setkat napoprvé třeba i jen na krátkou chvilku a někde při posezení u dobré kávy si můžeme o sobě navzájem říci více. Pokusíme se přitom poznat zda jsou možné mezi námi nějaké vzájemné sympatie. Stihneme to ještě do vánocemi?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | Brno
Ahoj, nejdřív asi něco o mě.. sem obyčejný člověk, dvě ruky, dvě nohy, jedna hlava.. :D Mám pejska a rád chodím ven, no momentálně není s kým, bydlím sám, měřím asi 188 takže pokud si trochu vyšší bylo by to super.. Cením si upřímnost a věrnost nadevše.. Chtěl bych tu potkat normální holku takový to "stará škola" moc v to nevěřím... pokud si to dočetla až sem tak napiš.. Sem rodinný typ.. třeba budeme mít na sebe štěstí.... Budu se těšit ;) Prosím jen s fotkou děkuji .. :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  21 let | Praha
Pěkný den, hledám spřízněnou dušičku mezi 17 - 24 let, nejlépe nekuřačku. Je mi dvacet jedna let, studuji VŠ a ve volném čase nejraději jezdím na výlety, cestuji a nebo si jen tak odpočinu někde v přírodě. Moje záliby jsou společenský tanec, sport, hudba a jízda na kole. Rád bych našel někoho, s kým bych mohl prožívat všechny krásy světa a radosti života. Budu moc rád, když se mi ozveš :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Praha
Rád bych našel holku, které připadá inspirativní film Stále spolu ;)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  50 let | Hranice
Od svých 15-ti let jsem se věnoval vlastně jenom sexu a lítání na rogalu. Bylo to sice velice povrchní, ale strašně mě to bavilo! Postupně, jak jsem dospíval, snažil jsem se pochopit tento svět - četl jsem motivační, esoterickou, duchovní i vědeckou literaturu, cvičil jsem jógu, studoval astrologii, v regresní hypnóze jsem cestoval časem i prostorem a ptal jsem se, zda existuje Bůh... Teď, ve zralém věku, po celoživotním bádání, se ještě více věnuji sexu a lítání na rogalu :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Klatovy
Nemusíš být z Plzně,protože láska hory přenáší.Nemusíš být bohatá,protože to pravé bohatství si nosíme v sobě.Nemusíš být oblečena jako z katalogu,protože o tom to přece není.Nemusíš mít děti,protože je ještě můžeme mít spolu. Stačí mě , když budeš milá společenská sympaťačka ,která dokáže po vzájemných sympatiích vytvořit fungující vztah.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  52 let | Ostrava
Hledám ženu ,přátelství nebráním se vztahu,ba naopak.Stííhlý 52/170 ml vhled.postrádám vyrovnanou s minulostí taktéž pracujjící,která se nezalekne vodě výletum přírodě a všemu příjemnému co žívot ve dvou přřináší.Nepřežívat ale žít .Automotovýlety samozřejmností.ano jsem motorkář který nenutí mermomoci ženu na ježdění na motorce ,ale vítáno..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | Brno
ahoj nějaka fajn holka z fotečkou z okolí Brna našla by se? mužeme ven projet se autem atd =)
DETAIL / ODPOVĚDĚT