Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  44 let | Praha
S minulostí vyřešenou, s budoucností všemu otevřenou bych ráda změnila svůj statut: ze být partnersky sama, na statutu: být ve dvou. Chybí mně mužská náruč,chlapský jasný názor, úsměv, doteky a tak všechno. Těším se na kávu s tebou, hlavně at je fajn...já 43letá, VŠ, 88 kg, 170 výška, jedno děcko.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  39 let | Praha
Hledám pohodového, jedinečného a nesobeckého muže. Hnědookého, vlasatého a usměvavého. Pokud jsi vyšší, ne příliš štíhlý, nekuřák, budu ráda, když napíšeš. Toužím po rodinném životě, ráda příjmu Tvé děti. Důležitá je pro mne vzájemná opora a chuť být spolu. Hledám trochu sportovce, trochu kulturního nadšence, ale hlavně chlapa, co umí ženu rozesmát a obejmout, žádného mračouna, a určitě ne manipulátora. Raději rozvedeného muže, který má též nějaký vztah za sebou. Pro začátek přátelství. Praha.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  51 let | Brno
Po rozpadu dlouhotrvajícího vztahu jsem zjistil, že mi něco (někdo) chybí a tak zkouším hledat i touto cestou. Jsem celkem pohodový SŠ 50/180 snažící se vidět si na špičky bot i bez hlubokého předklonu. No a i když mám spoustu negativních vlastností, věřím, že lze v tom každodenním životním chvatu najít i trochu pohody.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  49 let | Český Krumlov
Chlap, MŠ+ZŠ (9 tříd za pouhých 10 roků) 180/82 hledá ženu 30-40 let, rád s dětmi, nejsem krásný fyzicky a nehledám vymalovanou modelku, ale ženu, která ještě ví, co jsou ideály a city. Jsem zdravotní pracovník, prý trochu staršího vzhledu, když se oholím, (u)směje se mnohá, když sednu do svého nablýskaného vozu (značku později), otočí se každá. Pokud se teď nesměješ, raději ani nepiš, pokud se směješ ráda, napiš o sobě alespoň rozvitou větu. Děkuji za kladné vyřízení mé skromné záležitosti.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Praha
Ahoj, mile rád bych poznala holku z této české metropole, z celých Čech, z Moravy, kterou do Prahy zavála škola či pracovní povinnosti (stejně jako před 7 lety mě) ve věku 30-35. Rád bych, kdyby měla smysl pro humor a pozitivní vztah ke sportu, cestovatelství, vydání se na horské túry, na kole, pěšky, vyznávala sjezdové lyžování, in-line bruslení, horolezectví a dobrou náladu :-).
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Žďár nad Sázavou
Hledám spřízněnou duši pro společnou cestu životem :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  28 let | Pardubice
Ahoj neznámí,pokud tě zaujmu tak budu ráda když se mi ozveš :-) Najdu tady spřízněnou duši do života? :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  58 let | Plzeň
Muž 58,temperamentní s mozkem v hlavě hledá ženu na krásné setkávání,posezení u dobrého vínka,procházky a i jiné aktivity. Hledáš-li to samé napiš. Vlastní zázemí mám.
DETAIL / ODPOVĚDĚT