Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  53 let | Praha
Pokud se prodírá těmito stránkami muž o něco starší (optimálním věkem by mohlo být několik let přes šedesát, případně i víc než jen několik), vzdělanější, o kousek (i větší) chytřejší a zkušenější, od kterého se nutně neočekává členství v Mense, nicméně víc než průměr by byl žádoucí, kraj Středočeský, Praha, HK, Lbc, UL, přičemž pojem "pohyb každého druhu" u něho neevokuje pouze vzpomínky na dobu pravěku, ráda ho poznám. Já štíhlá, aktivní, snad i atraktivní padesátnice, 163/61, s jiskrou v oku
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Šumperk
Vánoce ve dvou ? Hledám sympatickou ženu na lásku a pro život. Jsem muž který si umí ženy vážit. Napiš email těším se na Tvou odpověd.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Praha
Ahoj jsem nováček a touto cestou bych rád našel přítelkyni na krásný a spokojený život
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  63 let | Brno
Někdo pohodový, usměvavý, férový, co má rád domácí pohodu, ale není ani pecivál, rád si zajede na výlet, zajde na procházku do lesa, zajede k moři.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  66 let | Zlín
Hledám vážné a trvalé seznámení (třeba i spolužití) s mužem 59 . 69 let, nehádavým, mladistvého myšlení i vzhledu, nekuřák, abstinent. NESTOJÍM O FLIRT. Jsem66 let, 161 cm, nekuř., nealkohol., v ID, nekulhám, všestran. zájmy. Auto vítáno. Zn.: Výletykultura, tanec, příroda, zahrádka, prostě žít. Konečně nebýt sám.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Zlín
Nuda.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | Praha
Ahoj, hledám ženu z Prahy či okolí Mělníka, Kladna, Slaného. Ženu se kterou zajdeme na kávu, večeři ci jen se projít Prahou. Pokud budou sympatie na správných místech, tak uvidime kam nas život zanese. Mé zájmy jsou vaření, čtení, fotografování, práce na baráku a zahradě ale rad i jen padnu na gauč a kouknu dobrý film se sklenkou vína v ruce. Pokuď by jsi měla podobné zájmy, bylo by to skvělé. Snad tu někde jsi, Martin.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Brno
Jsem vysoký, štíhlý, sympaťák, co má srdce na správném místě. Jsem si vědom sám sebe, dokážu být věrný, umím naslouchat, dát podporu a už vím, co od života chci. Hledám ženu pro vážnou známost – citlivou, spolehlivou, pohlednou a štíhlou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT