Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  43 let | Praha
Rád bych se seznámil, ale narážím na problém: vypadá to, že u většiny žen je rozhodujícím faktorem přitažlivosti muže jeho velikost a síla; kdo těmito atributy nevyniká, nebývá objektem tužeb ani zájmu. To platí i o mně. Hledám nějakou výjimku z uvedeného pravidla, která vnímá přitažlivost jinak, a které bych se tedy mohl líbit takový, jaký jsem. Nemám zájem o "vztah" typu - ekonomická pomoc vs. přízeň. Preferuji silnou postavu. Vyšší než já nevadí.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Praha
Prima holku přiměřeného věku. Kolo, lyže, výlety...a ostatní uvidíme.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Plzeň
ahoj.jsem mladý,štíhlý kluk z vesnice.Mám dlouhé hnědé vlasy,modré oči. Hledám zde dívku nejlépe také z vesnice s kladným přístupem ke zvířatům a přírodě celkově.Sám chovám zvířata proto je kladný vztah k zvířatům a celkově zemědělství nutný..Nehledám zde nafintěnou modelínu,ale zase 150kg bys také mít neměla. Jinak jsem snad hodný,věrný a hlavně upřímný. co na srdci,to na jazyku..v případě zájmu mi napiš na
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Praha
Hledám pohodovou boubelku
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Poděbrady
Hledam ženu pro život, ne jen pro sex. Z nedostatku příležitosti hledám touto cestou,jelikož jsem pracovně vytizen,ale pokud chci,tak si rád čas udělám. Po velkém zklamání, se utapim v práci a rád bych to změnil. Najde se taková?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  57 let | Uherské Hradiště
Uvítám aktivního single kamaráda, přítele, partnera v jedné osobě. Gentlemana. Cením si hezký vztah k přírodě, k rodině, životní moudrost a nadhled.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  55 let | Praha
Ahoj, hledám přítelkyni pro trávení volného času. Mám pocit, že jsem se už dost napracoval a bral vše odpovědně. Nějaký návrh?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Hodonín
Upřímný,inteligentní, spolehlivý, pracovitý, obětavý a pohledný muž hledá milou ženu, která možná prošla nelehkým obdobím, které pro ni možná ještě ani neskončilo a přála by si úplně nový a mnohem lepší a šťastnější začátek s mužem, který jí bude oporou, bude ji podporovat, chránit, vážit si jí, bude jí dávat lásku, bude ji objímat, pevně držet za ruku a milovat. Ženu, která si tohoto muže bude vážit, bude k němu upřímná a bude mu věrná. Ženu která chce milovat a touží být milována.
DETAIL / ODPOVĚDĚT