Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  50 let | Brno
Rozhodl jsem se, že je potřeba něco změnit!! Tak tedy... hledám dívku či ženu, mladší, starší, na věku nezáleží... Hlavní jsou osobní sympatie a to "něco", co dělá ze dvou lidí ten správný pár. Jsem rozvedený, bydlím sám na okraji Brna. Měřím 172 cm, mám poměrně aktivní život, aktivně se věnuji hudbě, starám se o svoji firmu a můj dům. Pokud tě toto zaujme, budu rád když se ozveš.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Plzeň
ahoj,přeju hezký předvánoční čas...chtěl bych udělat radost osamělé ženě či mamince s dětmi..jen tak si udělat radost,příjemný čas předvánoční i vánoční :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Příbram
Povím to na rovinu! Nejsem žádný atlet,ani boháč. Jediné bohatství je moje dcera. Hledám ženu která umí být ve vztahu oporou,která není povrchní a ví co od života čeká!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Ostrava
Pokládám si otázku, kde dnes hledat a najít adekvátní ženu pro život, mladší, zdravou, atraktivní, inteligentní, štíhlou, zodpovědnou partnerku, která zatím nemá děti. Třeba jsi na tom také podobně a narážíš na neperspektivní muže, s kterými by sis nedokázala představit žít ve vztahu. Jsem rozumný, pohledný, zajištěný, inteligentní muž podnikatel, mladšího vzhledu, sportovně založený s řadou zájmů, znalostí, schopností a dovedností.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  52 let | Brno
Příjemný, zajištěný, inteligentní muž, štíhlý- sportovni, temperamentní i romantický, něžný i vášnivý, aktivní i pohodový hledá příjemnou, štíhlou ženu na hezké chvíle a pokud,tak i pro spol.život - uvidíme. Prosím foto.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Svitavy
Hledám lásku, opravdovou lásku založenou na citech, vzájemném porozumění a věrnosti jeden k druhému, bez lží. Co píši, také nabízím. Hledám hodnou a milou holku která má ráda život na vesnici v domku s velkou zahradou a která také hledá lásku a rodinný život. Holku, která by časem ráda založila rodinu. Děkuji a přeji pěkný den.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Ostrava
Milý Ježíšku, vím, že neexistuješ, ale kdyby náhodou ano, a kdyby ti na skladě zbyla jedna žena, nejlépe opačného pohlaví, vzpomeň si na mě. Znáš mě, nejsem náročný a nikdy jsem po tobě nic nechtěl ( ten loňský mercedes nepočítám, ten jsem opravdu potřeboval), takže stačí, když bude naladěná do sportovna a bude mít všech pět pohromadě. Já upřímný lhář, líný sportovec, skromný chamtivec a příležitostný abstinent.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | Plzeň
V té záplavě inzerátů tady, je asi těžké se prosadit a zaujmout. Nebudu zde psát, jak jsem skvělý a dokonalý. To je totiž v inzerátu každý. Jsem úplně obyčejný a rozumný kluk, který hledá holku pro společný život. Napiš a povíme si více. Tomáš
DETAIL / ODPOVĚDĚT