Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  33 let | Praha
Hledám slečnu svobodnou bezdětnou pro harmonický vztah.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Jičín
Přátelé o mně říkají, že jsem pohledný sympaťák, který je obětavý pro druhého a prý, že bych si zasloužil fajn ženskou a ne ty podvodnice, co jsem doposud poznal. Tedy se zde pokusím najít tu fajn ženskou. Nejprve, bych Tě rád poznával společným trávením volného času. Zajít na procházku do přírody, zajít klidně do bazénu a relaxovat, zajít do kina nebo jen tak posedět a pohovořit u vůně dobrého čaje. Čas by postupně ukázal vzájemné sympatie na vážný vztah. Přeji krásné zimní dny :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  55 let | Praha
V běžném životě se mi nějak nedaří potkat rozumnou ženu která občas otevře knihu, zajde na koncert, do kina nebo do divadla a čas od času vyrazí někam na výlet. A která už nic z toho nechce dělat sama. Tak mě napadlo zkusit to tady. Dva jsou více než jeden a pokud se mnou souhlasíš ozvi se
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  45 let | Otrokovice
Výkřik do tmy se ukázal jako špatný nápad a navíc psané slovo je někdy při špatné konstelaci danajsky dar. Nejsem skeptik.. Co je být realista?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  46 let | Praha
45-letý, rozvedený euro-africký míšenec hledá partnerku pro trvalý vztah. Jsem z Prahy, baví mě sport a cestování. Rád bych našel trvalý vztah.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Ostrava
Nějakou holku, která si nechce jen psát...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Trutnov
Ahoj moc rád poznám, bezdětnou ženu na úrovni,která by se ráda přistěhovala kemne do společné domácnosti,krásných Krkonoších města Trutnov, bydlím sám v bytě, práce je tady dostatek až moc, hledám životní lásku navždy, reálný vztah, setkání, zavolání,ne psaní,ne vyrtualni vztah, mám rád férové jednání, nepiju, nekouřím, nedroguji, pracující, soběstačný, citově a sexuálně založen, živočišný vodnář, vášnivější romantik, slušný člověk, čestný, upřímný, věkem od 25 do 50 let,jen vážně nabídky.Tom.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | Beroun
Hledám někoho normálního s kým se dá založit rodina. Měla by jsi být hodná milá štíhlá nenáročná...
DETAIL / ODPOVĚDĚT