Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  45 let | Příbram
Ahoj, hledám tady správně hodnou, milou, slušnou holku která ještě věří na nový začátek?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  43 let | Praha
Hledám něhu, lásku, upřímnost, spolehlivost, holku, která má ráda děti. Štíhlou nekuřačku.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Brno
Podle nejake ankety zeny chteji, aby se muz myl a byl na nej spoleh. Tak damy, ja dokonce kazdy mesic vydelam vic nez je median mzdy, mam smysl pro humor. Tak kde teda jste ? Vy, bezdetne, do 175cm a max 30km od Brna. :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  43 let | Hodonín
Chtěla bych začít znovu a proto hledám muže který to myslí vážně a chtěl by mi podat ruku na nový začátek.Moje požadavky nejsou velké ale docela skromné.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  37 let | Praha
Ahoj, nějaký fajn kousek na seznámení? Žádný lenoch, ale ani vrcholový sportovec. Měl by mít rád zvířata a přírodu. Vlastní koníčky a pozitivní nálada vítána :).
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  24 let | Praha
Náhle jsem v Praze a jsem tu "sám" v "neznámém" místě. Jsi ochotná mi pomoci to změnit?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Brno
Bylo, nebylo, snad celkem inteligentní VŠ sympaťák hledal milou a chytrou dívku, kterou by mohl rozesmát. Ani moc netrval na princezně na bílé kobyle. Výrazně víc ho zajímalo, jestli má koníčky alespoň nějaké (bez ohledu na barvu), umí (na rozdíl od Hloupé Jany z vedlejší vsi) číst, a jestli se spolu budou mít o čem bavit. A protože nesedal po barech a v práci moc příležitostí k seznámení neměl, tak jestli mu nevypli internet, tak hledá dodnes... (Jo a prý nekuřák, 180, 32, říkala pohádka. :-) )
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  43 let | Praha
Ráda přijmu bydlení v Praze v bytě či domě u muže, jemuž chybí společnice a ženská ruka. Jsem nyní dost vytížená, což nemusí být, pokud si pomůžeme. Pracuji jako hospodyně a pečuji o luxusní domy. Netoužím být paničkou, co nedělá nic, spíše projasnit život obou, dám tichému místu život, vnést do něj porozumění a soucit. Ráda uklízím a pracuji na zahradě. Muži si většinou vystačí sami, co se týče existence, ale v tom citovém rozměru je žena úžasnou inspirací k tvorbě a chuti poznávat svět druhého
DETAIL / ODPOVĚDĚT