Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  41 let | Ostrava
Hledám tady inteligentní, upřímnou, štíhlou, bezdětnou ženu přitažlivého vzhledu, která má rovněž i charakter. O obojí je tady nouze. Mnoho lidí dnes ani neví, co to je morálka a charakter, rád bych tedy ženu, které tyhle slova ještě něco říkají. Tak kdyby se náhodou stal zázrak, rád se seznámím, jsem svobodný, pohledný, inteligentní, zajištěný muž.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  66 let | Český Krumlov
Jiří,65 let,veselé povahy,nekouřím,rád zde poznám milou přítelkyní,ve dvou je vše lepší,budu se těšit,zdravím.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  25 let | Praha
Zadejte klíčová slova. Milý, hodný, ochotný, otevřený novému, tolerantní k mým nedostatkům, srovnané priority, do 35. Psi, cestování, příroda, aktuální dění, politika, počítačové hry, věda, humor, humor, humor. Jako odpověď vložte krátké pojednání na téma „Kde jsem teď a kde se vidím za pět let“. V případě kompatibility budete kontaktován a obdržíte klíčenku.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  27 let | Kolín
Zatoulaný Anděl slétl na Zem... Hledá lásku, věrnost, pohlazení... a svého bodyguarda... už pomalu přestává věřit, že takový je... nebo přece jen se ozve upřímný spolehlivý vyšší štíhlý, co má vyřešenou minulost? Nehledaš pohodovou,věrnou,lehce baculatou ženu, na trvalý vztah a bral by jí takovou jaká je ??
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Mladá Boleslav
Ml.boleslav a okoli 100km..Ňáká normálňí holka na kafe a jestli rande to se uvidí..chceš li metrouše tak jdi rovnou dál protože já sem kluk co si plno věcí opraví sám a na rádoby manekýnky sem ůplňe alergickej.hledám ženu do života ne do kavárny. Vztah k motorsportu vítán ale neňí podmínka..aňi nemusíš vyďelávat mnoho bohaťe stačí aspoň do práce choďit. Do budoucna dům a roďina..prosťe tak jak to má být
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  28 let | Praha
Ahoj. Ráda bych se zde seznámila s mužem, nejlépe z Prahy. :-) Co spolu prohodit pár slov a vyrazit někam na kávu?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  33 let | Praha
Najdu tě Janina 32 ráda sportuji cestuji chodím na procházky bude jaro nechci chodit sama sem nekuřacka
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Pardubice
Ahoj dámy hledám ženu která je hodná milá a ví co od života chce já 31 lety kluk osamělí hodný, romantický,upřímný,a hlavně věrný a to taky očekávám od protějšku.Najdese nějaká mám rád děti .
DETAIL / ODPOVĚDĚT