Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  43 let | Kolín
Hledám partnera ,který mě bude mít rád takovou jaká jsem.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  29 let | Liberec
Hledám fajn chlapa pro život.Najdu?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  47 let | Olomouc
Pohledná, harmonická,něžná žena 46 let,161 cm,střední postava,nekuřačka. Romantická,jemná povaha se smyslem pro humor.Samostatná,sportující,vroucí typ. Hledá nezadaného muže,nekuřáka.Pohodové,milé a klidnější povahy.Samostatného,rozhodného se smyslem pro humor a hlubšímu pojetí k životu. Budu ráda za hezké přátelství a postupné poznávání,obohacení. Nehledám:Kuřáka,flirt,nudu,povyražení a vysedávání po hospodách.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  58 let | Karviná
Jo,proč ne? Pohodářka se smyslem pro legraci, hledá nezadaného parťáka na vše,co nám ještě život dopřeje. Dneska žijem a zítra???
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Litomyšl
Ahoj, rád bych se seznámil se štíhlejší slečnou ve věku 18-25 let, nekuřačkou, která hledá vážný vztah založený na důvěře, upřímnosti. Více prozradí naše první společné řádky. Prosím o foto, které také ihned napoví, samozřejmě své pošlu obratem.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Poděbrady
Hledá se žena, druhem svým ohrožená. Hledá se jedinná, co bude má, a ne něčí jiná. Hledá se kráska, kterou netrápí kdejaká vráska. Hledá se barva, kterou mému životu dává. Hledá se zbožnovaná, co rozjasní ty všední rána. Hledá se romantička, zůstanem spolu, až do soudného zítřka. Hledá se dáma, co polibek jen gentlemanovi dává. Hledá se bohyně, které usnu hlavou v klíně. Hledá se úsměv, co mým vtipům přinese úspěch. Hledají se oči, které s mými vidí, jak se svět točí.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | České Budějovice
Hezký den.Moc rád zde potkám pohodovou ženu co touží po vlastním dítěti a nepotřebuje mít k tomu muže doma. Rád bych oslovil ženu,která jako já chce Miminko a nemá partnera.Rád bych dal svému životu nějaký nový smysl a tak nabízím dívce,ženě počít spolu Miminko a domluvit se,jak bych se spolupodílel na výchově nebo ne a bude vše anonymní.Dát znova smysl životu. Hledám ženu, která řeší touhu po dítěti.Chceš se podělit o lásku ke společnému dítěti,napiš a další můžeme probrat.Děkuji.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Příbram
Z nedostatku příležitostí pokouším štěstí zde na seznamce :-) jsem 38 letý pohledný chlap snědý typ mladšího vzhledu rád bych zde našel sympatandu může být i mladší na společnou cestu životem.Mám rád sluníčko, přírodu, občasný pohyb,společné výlety, kino ale i pohodu doma u telky.Hledám jen vážný vztah
DETAIL / ODPOVĚDĚT