Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  23 let | Plzeň
Ahoj, někdo kdo si rád povídá anglicky na skype nebo i osobně? A je schopný tolerovat horší angličtinu? :-) Potřebuji zvládnout zkoušku z aj a mluvení není moje silná stránka... Michal
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Praha
Mám rád hudbu, poslouchám ji celé hodiny. Občas i hraji. Bez ní si život nedovedu moc představit. Mám rád lidi, ale dovedou mě i pořádně vytočit. Ale většinou už ne překvapit. A pokud se tak stane, je to pro mě inspirativní a obohacující. Mám rád aktvní pohyb a bez něj bych nemohl normálně fungovat. Rád cestuji. A to i nekomfortním způsobem bez předem odhadnutelného výsledku.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Zlín
Svobodný tatínek hledá touto cestou pohodovou dívku, ženu, či princeznu, ale hlavně ženu do pohody i nepohody co se ráda směje je upřimná a má vyřešenou minulost.....
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Rakovník
Najdu se ženu či dívku, která hledá lásku, někoho s kým bude chtít opravdu žít? Život ve dvou, který se dneska už moc nenosí?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  67 let | Kroměříž
Rád poznám ženu do 65.let, která má ráda jako já pohyb, turistiku, kulturu, cestování, plavání, muziku, kolo a procházky přírodou. Jsem vitální a stále v pracovním poměru. Rád bych našel ženu podobných zájmů, postavou akorát, která je také nekuřačka. Pěkný den přeji a budu se těšit na poznání.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  51 let | Brno-venkov
Milá, sympatická, odvážná, společenská, spolehlivá, aktivní, pracovitá, pohodová, věrná, přátelská se smyslem pro humor, sport i cestování hledá podobný protějšek. Pokud si nejsi jistý některou z vlastností ....nevadí. Společně to doladíme.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  57 let | Ostrava
Léta běží jako bláznivá. Ráda bych poznala muže přiměřeného věku k trávení volných chvil tak, jak to oběma bude vyhovovat.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  62 let | Zábřeh na Moravě
Hledáš ženu pouze pro to,aby jsi měl vyprané prádlo,teplý oběd a večeři a do postele?Tak to nejsem ta pravá.Jestli nemáš nic jiného co můžeš nabídnout tak ani nepiš.Hledám muže pro rovnocenný vztah a prožívání příjemných společných aktivit, mezi které samozřejmě i ty intimní patří,ale ne jen ony.Vyšší postava,dobré finanční zabezpečení a dostatek volného času výhodou.Prosím foto,vyměním.
DETAIL / ODPOVĚDĚT