Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  47 let | Praha
173/85 sportovně založen. pracuji v zahr. obchodu. Rád cestuji,kulturně žiji a rekreačně sportuji: tenis, lyže,pingpong. Spokojená a štastná rodina, založená na důvěře a toleranci a vzájemném respektu tj základ státu:-) Vyřešená minulost ." Děti mám " 24 a 10 ,ale nežijí se mnou (zatím) . REKREaČNĚ VRHÁM stín, dívám Do DÁLKY, SKÁČU do řeči a někdy i LEZU Na nervy,sám sobě jo a pravidelně se dívám na TV - jestli tam není moc prachu :-) Zázemí mám :Praha a SMK
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | Praha
Hledám holku, se kterou bych si rozuměl, zvědavou ,milou, stydlivou, trochu praštěnou, takovou, která už chce konečně nalézt šťastný vztah, se kterou se budeme vzájemně doplňovat, která žije čistě. Nabízím upřímný vztah lásky a citů, upřímnost, důvěru, přátelství, život v lásce, touze, pravdě, trpělivosti, spolupráci, poslušnost a úctu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  49 let | Olomouc
Hledám ženu pro krásné chvíle, pro splnění těch nejtajnějších snů a přání.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  31 let | Plzeň
"Vzdy je lepsi hovorit s moudrym clovekem o necem hloupem, nez s hlupakem o necem rozumnem."Paul Louis Courier
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  23 let | Praha
Už mě celkem deptá, jak se většina mého okolí postupně bere a zakládá rodiny, zatímco já stále ne a ne najít tu pravou... A jelikož těch možností k seznámení není v reálném životě příliš, tak to zkusím i zde - náhoda je blbec a třeba to vyjde :D Co jsem vlastně zač? Vcelku obyčejný a pohodový sympaťák s trochu neobvyklými koníčky, tak trochu pesimista (hlavně v tenhle způsob seznámení) a i špetka romantika by se ve mně také našla :) Tak co, zaujal jsem dostatečně pro reakci? :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  55 let | Brno
Chcela by som stretnúť, spoznať, spriateliť a zamilovať sa do príjemného, sympatického muža ...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  39 let | Jablonec nad Nisou
Ráda se seznámím s příjemným, usměvavým mužem, kterému jako mně chybí partnerské štěstí. Je mi 39 let, mám ráda historická vozidla, výlety, koncerty, pohodu, a ráda se o tobě mnohé dovím, proto se těším na tvoji odpověď.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  57 let | Praha
Milá neznámá. Bydlím na okraji Prahy a pracuji jako manažer ve školství. Jsem nekuřák 177 cm, 85 kg, 57 let, 7 let rozvedený, relativně zajištěný. Věřím, že rozhodující je krátké setkání a tak nemám zvláštní požadavky. Snad bys měla být věkem 53 až 60, bydlet v Praze, mít min. SŠ a touhu po dlouhodobém vážném vztahu. Prý jsem pohledný, charismatický romantik. Těším se na Tvou odpověď.
DETAIL / ODPOVĚDĚT